• Обновено
Ггебф Коска Кина Кафе Во Собата Исклучителна Керамички Кафе Чаша Попладне Чај Чај Сет Свадба Подарок

Ггебф Коска Кина Кафе Во Собата Исклучителна Керамички Кафе Чаша Попладне Чај Чај Сет Свадба Подарок

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Тенка, но елегантна, мазна површина ја прави различна од обичниот порцелан. Тоа е во согласност со коската кина национален стандард, пријателски. Различни модели за избор, кралски и класични. Ако малку го допрете, може да добиете многу звук. Зарем тоа не е уживање во уметноста?. Материјал : коска кина. Тенка, но елегантна, мазна површина ја прави различна од обичниот порцелан. Тоа е во согласност со коската кина национален стандард, пријателски. Различни модели за избор, кралски и класични. Ако малку го допрете, може да добиете многу звук. Зарем тоа не е уживање во уметноста?. Материјал : коска кина. Карактеристики : Тенка, но елегантна, мазна површина ја прави различна од обичната porcelain.It е во согласност со коските кина национален стандард, пријателски.Различни модели за избор, кралски и класични.Ако малку го допрете, може да добиете многу звук. Зарем тоа не е уживање во уметноста?Спецификација : Материјал : технологија на кинеска површина на коските : Содржина на пакување со прекумерна глазура : 1 комплет шолја За Кафе х, Топли совети : * Мала маана може да постои во еден производ бидејќи тие се занаетчиски производи. Не грижете се, тоа воопшто нема да влијае на квалитетот.* Подобро е да го измиете рачно бидејќи е прилично деликатно, А не за употреба во микробранова печка* доколку сте добиле оштетување, слободно контактирајте со насноте : рачно мерење На Големината, најмала грешка, само за повикување.

Основни карактеристики

Material:
bone china
Surface technology:
overglaze
Package Content:
1 set x Coffee Cup,:
Warm tips:
* Slight flaw may exist in single product as they are handicraft products. Don't worry; it won't influence quality at all.:
* You'd better wash it by hand as it's quite delicate, NOT for microwave use:
* If received damage,please feel free to contact us:
Note:
Size manual measurement, the slightest error, for reference only

Најдобри понуди

Рустикално Езеро Правила Туш Завеса Фарма Кафеава Сина Гроздобер Штала Врата Дрвени Инспиративни Цитати Кабина Ложа Кампување
  • Обновено

Рустикално Езеро Правила Туш Завеса Фарма Кафеава Сина Гроздобер Штала Врата Дрвени Инспиративни Цитати Кабина Ложа Кампување

DEN 271.84

Големина и материјал 71 инчи долг х 71 инчи широк, Вклучува 12 бесплатни куки, 100% мек полиестер Рустикално �

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол