• Обновено
Ггебф Коска Кина Кафе Во Собата Исклучителна Керамички Кафе Чаша Попладне Чај Чај Сет Свадба Подарок

Ггебф Коска Кина Кафе Во Собата Исклучителна Керамички Кафе Чаша Попладне Чај Чај Сет Свадба Подарок

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Тенка, но елегантна, мазна површина ја прави различна од обичниот порцелан. Тоа е во согласност со коската кина национален стандард, пријателски. Различни модели за избор, кралски и класични. Ако малку го допрете, може да добиете многу звук. Зарем тоа не е уживање во уметноста?. Материјал : коска кина. Тенка, но елегантна, мазна површина ја прави различна од обичниот порцелан. Тоа е во согласност со коската кина национален стандард, пријателски. Различни модели за избор, кралски и класични. Ако малку го допрете, може да добиете многу звук. Зарем тоа не е уживање во уметноста?. Материјал : коска кина. Карактеристики : Тенка, но елегантна, мазна површина ја прави различна од обичната porcelain.It е во согласност со коските кина национален стандард, пријателски.Различни модели за избор, кралски и класични.Ако малку го допрете, може да добиете многу звук. Зарем тоа не е уживање во уметноста?Спецификација : Материјал : технологија на кинеска површина на коските : Содржина на пакување со прекумерна глазура : 1 комплет шолја За Кафе х, Топли совети : * Мала маана може да постои во еден производ бидејќи тие се занаетчиски производи. Не грижете се, тоа воопшто нема да влијае на квалитетот.* Подобро е да го измиете рачно бидејќи е прилично деликатно, А не за употреба во микробранова печка* доколку сте добиле оштетување, слободно контактирајте со насноте : рачно мерење На Големината, најмала грешка, само за повикување.

Основни карактеристики

Material:
bone china
Surface technology:
overglaze
Package Content:
1 set x Coffee Cup,:
Warm tips:
* Slight flaw may exist in single product as they are handicraft products. Don't worry; it won't influence quality at all.:
* You'd better wash it by hand as it's quite delicate, NOT for microwave use:
* If received damage,please feel free to contact us:
Note:
Size manual measurement, the slightest error, for reference only

Најдобри понуди

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок