• Обновено
Блуза Преносни Стадион Седиште Кајак Седиште Рампа Белило Перница Рампа Со Грб, Водоотпорен Кајак Седиште Поместена, Лежечки Белило Стол, Стол Стадион Седиште Пер?

Блуза Преносни Стадион Седиште Кајак Седиште Рампа Белило Перница Рампа Со Грб, Водоотпорен Кајак Седиште Поместена, Лежечки

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

Извонредна Удобност И Поддршка : подлогата со затворена ќелија со висока густина помага да се изолирате од ладни, влажни и тврди површини, додека ремените со мрежи со токи за брзо ослободување се прилагодуваат на широк опсег на агли на грбот. Издржлив За Употреба : најлонот СО рип-стоп ОД 600Д го прави овој стол дополнително издржлив, држејќи до 250 килограми. Карактеристики ремени за долна мрежа за лесно прицврстување на белилата или кануата, обезбедувајќи да останете на место. Лесен За Транспорт : лесните материјали и удобните рачки за носење го олеснуваат носењето, додека ремените за куки и јамки го држат столот преклопен затворен за да можете да го носите со себе насекаде. Мрежен Џеб : Димензии : околу 15" W x 13.4"D x 3". Тежина : 500 гр. Боја : сина. Перницата на Седиштето има заден мрежен џеб кој работи одлично за списанија и закуски. Широка Примена : Совршен За кампување, фестивали на отворено, стадиони, концерти и многу повеќе. Карактеристики : 1. Перницата за седишта е изработена од облека од оксфорд и обложена со бисерна волна, ултралесна, удобна, задебелена, мека за луѓето да седат на2. Преклопената големина е 38х34х8см, со тока на рачката, погодна за складирање и носење, расклопената големина е 38х34х38см3. Погоден за стол со потпирач за грб, се користи за перница за риболов, стол за кампување, тросед, стол за лулка во дворот, стол за училница, стол за стадион итн.4. Обезбедете ви удобно искуство кога седите специјално за долго седиште и може да се користи како подлога или ќебе, со тока за ременот за потпирање на нозете, може да биде цврсто врзана за вашиот стол, против лизгање5. Погоден за кампување на отворено, пешачење, пикник, СКАРА, забава во градината, двор, плажа, па дури и домашна употреба итн.Спецификација : Име : Преклопна Перница Боја : син Материјал : 600д оксфордска ткаенина 2см бисерен памук + 2см тежина на сунѓерот : Околу 0,52 кг преклопена Големина( Л х Ш) : Прибл. 38х34х38см / 15х13, 4х15 инчи Преклопена Големина (Л х Ш) : Прибл. 38х34х8см / 15х13, 4х3 Инчи Листа На пакување : 1ххаир перница.

Основни карактеристики

Name:
 Folding Cushioncolor

Најдобри понуди

Паркер ХАНИФИН 164ПЛП-8-пк5 Престолок ПП Унион Тее Притисни-За-Поврзување Фитинг, Никел Обложени Месинг, 1/2 Притисни-За-Поврзување
  • Обновено

Паркер ХАНИФИН 164ПЛП-8-пк5 Престолок ПП Унион Тее Притисни-За-Поврзување Фитинг, Никел Обложени Месинг, 1/2 Притисни-За-Поврзување

DEN 2.00

Компактен едно парче фитинг Се врти на сите машки навојни форми за склопување на тесни места и за прециз

ПАРАЦИТИ Виски Очила Комплет од 2,божиќен подарок, Старомодни Очила, Карпи Очила, Бурбонски Очила, Погодни За употреба Во Барови,
  • Обновено

ПАРАЦИТИ Виски Очила Комплет од 2,божиќен подарок, Старомодни Очила, Карпи Очила, Бурбонски Очила, Погодни За употреба Во Барови,

DEN 191.84

●Исклучителен дизајн, Лесен за држење е изработен од висококвалитетно кристално старомодно стакло без

Канцелариски Материјал чезмакс, Пишување, Коректор На Држење На Телото, Ортотичен Уред, Рамка За Поддршка За Пишување Во Основно
  • Обновено

Канцелариски Материјал чезмакс, Пишување, Коректор На Држење На Телото, Ортотичен Уред, Рамка За Поддршка За Пишување Во Основно

DEN 2.33

Канцелариски материјал, пишување, коректор на држење на телото, ортотичен уред, рамка за поддршка за пиш

Хомикит 6 Парчиња Црн Прибор За Сервирање, Модерна Водителка Од Не ' Рѓосувачки Челик Поставена Со Лажици За Сервирање, Вилушка
  • Обновено

Хомикит 6 Парчиња Црн Прибор За Сервирање, Модерна Водителка Од Не ' Рѓосувачки Челик Поставена Со Лажици За Сервирање, Вилушка

DEN 175.84

6 парчиња прибор за сервирање, црн сет за сервирање вклучува сервер за пита, лажица за сервирање, нож за р

Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, познатата градска силуета разнобојна
  • Обновено

Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, познатата градска силуета разнобојна

DEN 3.33

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, то�

Патнички Електронски Организатор, Пренослива Технолошка Торба, Торбичка За Електронски Додатоци, Водоотпорна Кутија За Кабел
  • Обновено

Патнички Електронски Организатор, Пренослива Технолошка Торба, Торбичка За Електронски Додатоци, Водоотпорна Кутија За Кабел

DEN 367.84

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Пријатна Дневна Формула Контејнер За Формула Диспензерот Практичен Контејнер За Млеко Во Прав Бпа-Бесплатни Контејнери За Складирање
  • Обновено

Пријатна Дневна Формула Контејнер За Формула Диспензерот Практичен Контејнер За Млеко Во Прав Бпа-Бесплатни Контејнери За Складирање

DEN 1.67

ЧУВАЈТЕ ЈА ХРАНАТА СВЕЖАмодуларниот лесен за употреба механички запечатлив сад што ја одржува храната

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Природна Шема На Пејзаж-Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Природна Шема На Пејзаж-Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Оваст бакнеж за двојки кукли музичка кутија Новина рачно насликана ротирачка статуа, рачно изработена музичка кутија извајана
  • Обновено

Оваст бакнеж за двојки кукли музичка кутија Новина рачно насликана ротирачка статуа, рачно изработена музичка кутија извајана

DEN 2.67

Музичка кутија : Креативното музичко кутија за бакнување ќе го украси вашиот дом за кое било време, созд�

Валиклуд 6 парчиња Домашни Картички Проверете Ја Кожата За Додатоци Организатори Држач Пролет Бифолд Продавница Жени Банкноти
  • Обновено

Валиклуд 6 парчиња Домашни Картички Проверете Ја Кожата За Додатоци Организатори Држач Пролет Бифолд Продавница Жени Банкноти

DEN 2.67

Паричник Кожа Занает Додатоци : Метал Пролет Пари КлипПогоден за повеќето паричници на предмети од се и�