• Обновено
Случајот за паричник Vaultskin Victoria Crosside е подобрена од Vaultcard за најдобро блокирање на РФИД

Случајот за паричник Vaultskin Victoria Crosside е подобрена од Vaultcard за најдобро блокирање на РФИД

DEN 3.00
Во магацинот.

Залиха

Викторија е стилски и функционален личен додаток за секојдневниот живот. Кожа од кожен паричник го штити вашиот i Phone додека ги носи сите најважни артикли - телефон, картички, пари и клучеви - во еден компактен, модерен дизајн. Одвојната лента за вкрстување ви овозможува да го носите вашиот телефон како мала модерна чанта. Практичен дизајн без раце направен со loveубов од зрнеста кожа. Vault Card е дизајниран да ги заштити кредитните картички овозможени со РФИД во непосредна близина и нема да влијае на сигналите за мобилни телефони. Vaultcard користи различен, софистициран сигнал за заглавување на „бел шум“, со спектрална енергија е 1000x поголема од онаа на конкурентите. Vaultcard нема „слепи точки“-целосно ги блокира сигналите на РФИД дури и од уредите за слабеење со голема моќност. Викторија е стилски и функционален личен додаток за секојдневниот живот. Кожа од кожен паричник го штити вашиот i Phone додека ги носи сите најважни артикли - телефон, картички, пари и клучеви - во еден компактен, модерен дизајн. Одвојната лента за вкрстување ви овозможува да го носите вашиот телефон како мала модерна чанта. Практичен дизајн без раце направен со loveубов од зрнеста кожа. Vault Card е дизајниран да ги заштити кредитните картички овозможени со РФИД во непосредна близина и нема да влијае на сигналите за мобилни телефони. Vaultcard користи различен, софистициран сигнал за заглавување на „бел шум“, со спектрална енергија е 1000x поголема од онаа на конкурентите. Vaultcard нема „слепи точки“-целосно ги блокира сигналите на РФИД дури и од уредите за слабеење со голема моќност. Случај за Victoria Crossbody за i Phone 7 Plus / 8 Plus е совршена комбинација на случај на i Phone и паричник. Стилски и функционален, изгледа и се чувствува како премиум производ. Викторија дава удобен пристап до вашиот телефон за повици, социјални медиуми, е -пошта, камера, картички и пари. Вметнете ја Vault Card каде било во случајот на паричникот и заштитете ги вашите картички од неовластено обезмастување на РФИД.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�