• Обновено
Sandvik Coromant RF151. 23-1616 - 20m1 Челик T-Max Q-Намалување На Стеблото Алатка За Разделба И Жлебот Носителот, 0.079 Максимална Длабочина На Намалување

Sandvik Coromant RF151. 23-1616 - 20m1 Челик T-Max Q-Намалување На Стеблото Алатка За Разделба И Жлебот Носителот, 0.079 Максимална

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

П-Исечете 151,2 16 Мм Квадратни Стебла Надворешна Обработка-Алатки За Стебло. Надворешна Обработка-Алатки За Стебло. Квадратна Разделба На Стеблото и Држач За Жлебови П-Држач За Алат За Сечење. Надворешна десна рака алатка ОАЛ 3.937". Стегач завртка : 3212012-259 Клуч 5680043-14 Течноста За Ладење Дополнителни резервни делови. Максимална длабочина на сечење : 0,079. П-Исечете 151,2 16 Мм Квадратни Стебла Надворешна Обработка-Алатки За Стебло. Надворешна Обработка-Алатки За Стебло. Квадратна Разделба На Стеблото и Држач За Жлебови П-Држач За Алат За Сечење. Надворешна десна рака алатка ОАЛ 3.937". Стегач завртка : 3212012-259 Клуч 5680043-14 Течноста За Ладење Дополнителни резервни делови. Максимална длабочина на сечење : 0,079. Систем со 1 најсовремена т-Макс П-Намалување опции-Т-Макс П-Намалување 151.2 за длабока разделба-Т-Макс П-Намалување 151.3 за внатрешна обработка и мал дијаметар на лицето.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�