• Обновено
12 Тркалезна Метална Рамка &засилувач; Дрво Послужавник

12 Тркалезна Метална Рамка &засилувач; Дрво Послужавник

DEN 704.00
Во магацинот.

Залиха

Шармантниот Послужавник За Метал и Дрво е совршен за да се почестите со попладневна пауза што ја заслужувате. Само поставете ја чашата чај и мала чинија колачиња на неа додека се релаксирате читајќи добра книга. Со таква разноврсност, ќе уживате да го користите како сервер кога забавувате или создавате прекрасен дисплеј на вашата масичка со мал цветен букет во омилена вазна. Рачно насликаната тркалезна метална рамка ги чува предметите содржани додека носите и е надополнета со лесно извалканата дрвена влошка. Малите топчести нозе на дното ќе одржат се стабилно и ќе додадат уште еден допир на модерната тема на фармата. Мерки 12 "В х 12" д х 3.25 " Ч.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето