• Обновено
PPJ AC / Dc Адаптер За ViewSonic VSD241 VS15197 24 Монитор Паметен Дисплеј ТАБЛЕТ VSD241-Вта-US0 Кабел За Напојување Кабел Полнач Електрична МРЕЖА PSU

PPJ AC / Dc Адаптер За ViewSonic VSD241 VS15197 24 Монитор Паметен Дисплеј ТАБЛЕТ VSD241-Вта-US0 Кабел За Напојување Кабел Полнач

DEN 285.12
Во магацинот.

Залиха

Влез : AC 100 V-240 V 50-60 Hz. Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите НА OEM. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Забелешка : ве молиме проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. PPJ AC / Dc Адаптер За View Sonic VSD241 VS15197 24 Монитор Паметен Дисплеј ТАБЛЕТ VSD241-Вта-US0 Кабел За Напојување Кабел Полнач Електрична МРЕЖА PSU. PPJ AC / Dc Адаптер За View Sonic VSD241 VS15197 24 Монитор Паметен Дисплеј ТАБЛЕТ VSD241-Вта-US0 Кабел За Напојување Кабел Полнач Електрична МРЕЖА PSU.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�