• Обновено
КАМЕЧО Андроид 11 Автомобил Стерео за 1999-2005 Бмв 3 Серија Е46 М3, 9 Допир Екран Автомобил Радио Со Безжичен Carplay Android Auto GPS Навигација WiFi Hi-Fi Bluetooth FM RDS Аудио Приемници Резер

КАМЕЧО Андроид 11 Автомобил Стерео за 1999-2005 Бмв 3 Серија Е46 М3, 9 Допир Екран Автомобил Радио Со Безжичен Carplay Android

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

€ Компатибилен СО Bmw 3 Серија 1999-2005 € Со android 11 систем И 1 GB RAM МЕМОРИЈА+16 GB ROM, андроид главата единица е компатибилен СО BMW E46 4-врата Седан (1998-2005), Е46 2-врата Купе (1999-2006), E46 2-врата Кабриолет (1999-2006), Е46 5 - врата туринг (1999-2005), Е46 3-Врата хечбек (2000-2004), Е46 м3 (2000-2006), За 7ер 75 (1999-2005), Мг Зт (2001-2005). ●Вграден Безжичен И Жичен Carplay И Android Auto●И со безжични и со жични врски, можете полесно да пристапите до апликациите на вашиот i Phone и android телефони. Поврзете го вашиот паметен телефон со стерео за автомобили безжично преку Bluetooth/Wi Fi, можете лесно да користите GPS навигација, повици, пораки, музика и многу повеќе функции додека се фокусирате на безбедноста на патиштата. ●GPS Навигација И Wifi Конекција Que Вградениот gps и wifi модул ви овозможува да преземате и инсталирате повеќе апликации што ги сакате Од Google Store, можете да уживате во онлајн/офлајн gps навигација, да ви обезбедиме точна навигација, вашето семејство или пријатели исто така може да гледаат видеа на Оваа Главна Единица. ●Hifi Звучен Ефект®стереото на автомобилот е вграден хифи чипови за обработка и излез на опкружувачки звук, 4*45w излезна моќност може да ви донесе подобро музичко искуство додека возите. ●Стерео за автомобил Со Bluetooth Q Повеќе не се плаши од пропуштање важни повици додека возите со функција bluetooth без раце! Одговорете и остварете повици без раце за неколку секунди со тоа што ќе го спарите со вашиот паметен телефон, пуштете музика и преземете телефонски именик. €Fm RDS Функција Fm/rds функција (со 18 FM станица меморија), можете да слушате радио во реално време, временска прогноза, вести, така што вашето возење повеќе не е здодевно. Quackup Camera Que stereo нуди заден поглед од 150°, 720 P HD во реално време. Можете лесно да го вратите автомобилот и да избегнете пречки. Тоа може да ја гарантира вашата безбедност при возење. ●Контрола На воланот ● можете да научите често користени функции на фабричките клучеви на воланот за практично работење. ●Мултимедијален Плеер За автомобили Quoport split екран, прикажани две апликации на екранот во исто време. Поддржете Го Целосниот Излез НА RCA, споделете ги сите карактеристики истовремено со вашите пријатели на задното седиште. 2 USB порта ви овозможува да ја слушате вашата омилена музика или видео. 1 x Андроид Главна Единица, 1 x Радио Домување, 1 x Резервна Камера.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

50pcs PCF8563P PCF8563 DIP8
  • Обновено

50pcs PCF8563P PCF8563 DIP8

DEN 1.67

Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло Само пребарувајте клучни зборови во н