• Обновено
Mersen 63000 Алуминиум Отворен стил Мини кутија за да се раз страна

Mersen 63000 Алуминиум Отворен стил Мини кутија за да се раз страна

DEN 544.00
Во магацинот.

Залиха

Отворен стил мини кутија за да се кути блок за дистрибуција на електрична енергија со 3-пол и 1 обетка. За прекинување на кабелот. Дајте безбеден и удобен начин на спојување на кабли. Таа ја разделува примарната моќност во најразлични секундарни кола или обезбедува точка на фиксен спој. Изолаторите се практично нераскинливи, поликарбонат исполнети со стакло. Отворен стил мини кутија за да се кути блок за дистрибуција на електрична енергија со 3-пол и 1 обетка. За прекинување на кабелот. Дајте безбеден и удобен начин на спојување на кабли. Таа ја разделува примарната моќност во најразлични секундарни кола или обезбедува точка на фиксен спој. Изолаторите се практично нераскинливи, поликарбонат исполнети со стакло. Mersen Open Style Mini Box To Box Box Power Block Block со 3-пол и 1 обетка за прекини на кабелот. Блок си дозволи безбеден, удобен начин на спојување на кабли, разделување на примарната моќност во најразлични секундарни кола или обезбедување на фиксна точка за пресврт на спојот. Опциите за блокирање на електрична енергија вклучуваат примарни врски со секундарни врски. Студ се опремени со ореви и мијалници. Стандардни конектори за алуминиумски кутии опфаќаат алуминиум или бакарна жица, 1 проводник по отвор. Изолаторите се практично нераскинливи, поликарбонат исполнети со стакло. Оценка на струјата на краткиот спој 100 KA. Оценка на напон 600 VAC. 2/0-#14 Големина на жицата. 185 тековен рејтинг на ампер. Одобренија : Повеќето големини се UL признати компонента -guide xcfr2, датотека E73571.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

Рустикално Езеро Правила Туш Завеса Фарма Кафеава Сина Гроздобер Штала Врата Дрвени Инспиративни Цитати Кабина Ложа Кампување
  • Обновено

Рустикално Езеро Правила Туш Завеса Фарма Кафеава Сина Гроздобер Штала Врата Дрвени Инспиративни Цитати Кабина Ложа Кампување

DEN 271.84

Големина и материјал 71 инчи долг х 71 инчи широк, Вклучува 12 бесплатни куки, 100% мек полиестер Рустикално �

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(