• Обновено
Битови на рубин рутер со 6 прилагодливи лежишта, 1/4 инчен шанк мулти-слот за мелење, алатка за обработка на дрво од карбид карбид карбид

Битови на рубин рутер со 6 прилагодливи лежишта, 1/4 инчен шанк мулти-слот за мелење, алатка за обработка на дрво од карбид

DEN 479.84
Во магацинот.

Залиха

С3 сечилата на карбид на тонфрам и висококвалитетни тела од легура обезбедуваат супериорна отпорност на абење и остри рабови. Дизајн на анти-кикбек и обложување на тефлон отпорен на топлина, обезбедувајќи издржливост. Спречете градење на пилевина, смола и теренот. Компатибилен со сите главни рутери : CNC, рачни или монтирани преносни рутери, машини за гравура и кастрење на дрво. Погодни за дрвени материјали, како што се MDF, тврдо дрво, меко дрво и табла за честички. Не исечете метални или други материјали што не се дрвени. Одлично за правење раце и други работни места во обработка на дрво. Нашите делови се најпосакуваниот избор на професионалци и хобисти. С3 сечилата на карбид на тонфрам и висококвалитетни тела од легура обезбедуваат супериорна отпорност на абење и остри рабови. Дизајн на анти-кикбек и обложување на тефлон отпорен на топлина, обезбедувајќи издржливост. Спречете градење на пилевина, смола и теренот. Компатибилен со сите главни рутери : CNC, рачни или монтирани преносни рутери, машини за гравура и кастрење на дрво. Погодни за дрвени материјали, како што се MDF, тврдо дрво, меко дрво и табла за честички. Не исечете метални или други материјали што не се дрвени. Одлично за правење раце и други работни места во обработка на дрво. Нашите делови се најпосакуваниот избор на професионалци и хобисти. Нашите делови се најпосакуваниот избор на професионалци и хобисти. Одлично за правење раце и други работни места во обработка на дрво. - Индустриско одделение микро зрно карбид сечило, остар раб, точно позиционирање, мазно сечење. - Обвивката отпорна на топлина спречува создавање на пилевина, смола и теренот. - Цврсти зацврстени челични тела со дизајн против удар, висока цврстина, голема отпорност на абразија и отпорност на влијание. - Погодно е за MDF, цврсто дрво, честички, иверица, рамки од дрвени врати, дрвени рамки за прозорци, ормани и кутии, итн. - Ве молиме, избегнувајте сечење материјали од метал и не -дрвени материјали, како што се челик, железо и песок. Пакетот вклучува : 1 * Рутер Бит Белешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка1-2mm грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард. Политика за услуги : Ако имате какви било проблеми, предлози, прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе одговориме на вас во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
 • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
 • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
 • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив
 • Обновено

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив

DEN 3.00

Заштеда на енергија : Усвојува интелигентна led светлосна група, до осветленост ОД 1000 LM, максималната раб�

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
 • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
 • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи
 • Обновено

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи

DEN 1592.00

атлетски шорцеви за мажи Увезени теретана црни шорцеви менс жан шорцеви пакет мажи летни шорцеви смешн�

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
 • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
 • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња
 • Обновено

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња

DEN 351.52

? ПАКЕТ ОРГАНИЗАТОР НА ДОКУМЕНТИНудејќи вкупно 100 парчиња, овој пакет за поднесување содржи 12 комплети р

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран
 • Обновено

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00

Дизајнер : Тојо Ито Во 18 / 10 нерѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет �