• Обновено
Алатки на Ирвин 63906 единечен титаниум нитрид обложен со голема брзина на челик од 135 степени поделена точка за вежбање, 3/32 “

Алатки на Ирвин 63906 единечен титаниум нитрид обложен со голема брзина на челик од 135 степени поделена точка за вежбање, 3/32

DEN 132.00
Во магацинот.

Залиха

Оставата за титаниум нитрид се спротивставува на топлината и триењето, проширувајќи го работниот век до 6 пати повеќе од другите битови за вежбање со голема брзина. Направено од премија со голема брзина челик за зголемена издржливост. Врвот со разделување на точката од 135 степени започнува веднаш да се дупчи со помалку сила и го елиминира „одење“ низ работната површина. Бит има директно. Оставата за титаниум нитрид се спротивставува на топлината и триењето, проширувајќи го работниот век до 6 пати повеќе од другите битови за вежбање со голема брзина. Направено од премија со голема брзина челик за зголемена издржливост. Врвот со разделување на точката од 135 степени започнува веднаш да се дупчи со помалку сила и го елиминира „одење“ низ работната површина. Бит има директно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Подароци за ден на мајки од ептејплеј од ќерка син, мама подароци двострани ротирачки 4 x 6 дрвени рамки за слики со топло приврзоци
  • Обновено

Подароци за ден на мајки од ептејплеј од ќерка син, мама подароци двострани ротирачки 4 x 6 дрвени рамки за слики со топло приврзоци

DEN 2.33

? Тоа е совршен начин да ја искажете својата loveубов и благодарност за вашата негувана мајка ? Богатство �