• Обновено
OEM C&K PTS645SH502 LFS, Switch Tactile N.O. Копче за копче SPST Компчиња за компјутер 0,05A 12VDC 100000CYCLES 1.96N THRU-DOLE најголемиот дел

OEM C&K PTS645SH502 LFS, Switch Tactile N.O. Копче за копче SPST Компчиња за компјутер 0,05A 12VDC 100000CYCLES 1.96N THRU-DOLE

DEN 2101.76
Во магацинот.

Залиха

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8536.10.00.40 Тип : чип Актер : Апликација за бавен удар : Батерии за батерии | ДВД | Дигитална камера | диск диск | Индустриска контролор Големина на осигурувачот (ММ) : 1 x 0,52 x 0,35 Тековен рејтинг (A) : 0,5 Оценка на напон (V) : 24 Максимален рејтинг на напон на DC (V) : 24 Типично топење I2 T (A²S) : 0.0037 Типичен отпор на ладно (ОХМ) : 0,235 Стил на завршување : Број на подлога за ламење на терминали : 2 минимална работна температура (° C) : -20 Максимална работна температура (° C) : 105 Пакување : Длабочина на производот со лента и ролна (мм) : 0,52 должина на производот (мм) : 1 висина на производот (мм) : 0,35 монтирање : Пакет за монтирање на површината/случај : 0402.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Артроиден режим вазна здраво пролетен доормат, сезонски пролетно лето Велигденски годишнина од годишнината од дворот на дворот
  • Обновено

Артроиден режим вазна здраво пролетен доормат, сезонски пролетно лето Велигденски годишнина од годишнината од дворот на дворот

DEN 1267.20

Совршено за домашен декор : Добредојдовте на гостите во вашиот дом со овој уникатен, сезонски доормат Со

50pcs PCF8563P PCF8563 DIP8
  • Обновено

50pcs PCF8563P PCF8563 DIP8

DEN 1.67

Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло Само пребарувајте клучни зборови во н