• Обновено
Безжичен полнач за безжични автомобили Ceanutech Автоматско стегање симпатична розова и сребрена мечка подарок со ротатибилен вентил за проветрување за iPhone Samsung Google

Безжичен полнач за безжични автомобили Ceanutech Автоматско стегање симпатична розова и сребрена мечка подарок со ротатибилен

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

1.Ауто стегање без кабел за полнење : Оваа монтажа на држачот на телефонот за автомобили има батерија за градење и се надополнува. Кога сакате да го наполните вашиот телефон преку него, можете да го приклучите кабелот во оваа ставка. Тогаш тоа ќе биде безжичен полнач за автомобили. Кога сакате да го наплатите вашиот телефон, да го соблечете кабелот, автоматските раце на предметот сè уште работат без да наплаќате кабел. 3.Кукајте дизајн на мечка : Дизајнирано е како сребрена мечка. Тоа е различно со другите. Willе ви се допадне кога ќе го видите. Тоа е најдобар подарок за вашиот lубовник. 4.Семно безжичен полнач и работа со рака без кабел : Полначот обезбедува побрзо полнење од повеќето монтирани полначи за безжични автомобили на пазарот. Има функција за брза полначи со фиксна фреквенција од 15 W. Забележете дека раката за автоматско прицврстување може да работи без да се наплаќа кабел по полнењето на оваа ставка, доколку треба да го наполните вашиот телефон, треба да го вклучите кабелот за полнење во оваа ставка. 5. Клип за проветрување на воздухот со ратопирање : Овој клип е раскошен. Телефонот не може да го блокира ветерот од воздушниот отвор. Вие телефонот не може да се навлажни. Можете да ја оцените насоката на телефонскиот клип за да ја ставите на вистинската локација. 1.Ауто стегање без кабел за полнење : Оваа монтажа на држачот на телефонот за автомобили има батерија за градење и се надополнува. Кога сакате да го наполните вашиот телефон преку него, можете да го приклучите кабелот во оваа ставка. Тогаш тоа ќе биде безжичен полнач за автомобили. Кога сакате да го наплатите вашиот телефон, да го соблечете кабелот, автоматските раце на предметот сè уште работат без да наплаќате кабел. 3.Кукајте дизајн на мечка : Дизајнирано е како сребрена мечка. Тоа е различно со другите. Willе ви се допадне кога ќе го видите. Тоа е најдобар подарок за вашиот lубовник. 4.Семно безжичен полнач и работа со рака без кабел : Полначот обезбедува побрзо полнење од повеќето монтирани полначи за безжични автомобили на пазарот. Има функција за брза полначи со фиксна фреквенција од 15 W. Забележете дека раката за автоматско прицврстување може да работи без да се наплаќа кабел по полнењето на оваа ставка, доколку треба да го наполните вашиот телефон, треба да го вклучите кабелот за полнење во оваа ставка. 5. Клип за проветрување на воздухот со ратопирање : Овој клип е раскошен. Телефонот не може да го блокира ветерот од воздушниот отвор. Вие телефонот не може да се навлажни. Можете да ја оцените насоката на телефонскиот клип за да ја ставите на вистинската локација. Овој клип на држач за телефон со автомобили е ротирачки. Може да се сврти на вашата локација. Во близина на вас и не блокирајте го погледот. Оваа ставка има батерија за градење. Откако ќе ја полни, раката за стегање може да работи 60 дена без да се наплаќа кабел. Ако сакате да го наполните вашиот телефон, ве молиме вклучете го кабелот за полнење во оваа ставка. Кога допрете, увото и прстенот ќе ви го осветлат погледот. Светлината ќе исчезне за околу 5 секунди. Тоа ти е шармантно чувство за тебе. Тоа е најдобар подарок за вашиот lубовник. Оваа ставка е толку симпатична и убава. Тоа е мултифункционална ставка. Облик на предметот како сребрена мечка и толку кул. Тоа е најдобар подарок за вашиот lубовник за Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на таткото, Денот на мајката или роденденот. Повеќе предни предмети во нашата продавница „Pearutech“ : Имаме друг сладок носител на телефони со автомобили во нашата продавница. Добредојдовте да купите неколку од нив за вас и вашиот lубовник.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�