• Обновено
Симонрак 5/400 Комплет удобност плус полица, галванизирана

Симонрак 5/400 Комплет удобност плус полица, галванизирана

DEN 964.64
Во магацинот.

Залиха

Димензии 2000x1000x400 мм. Бр. Метални полици : 5. Капацитет на оптоварување/полици : 100 кг. Собраниски систем : со завртки. Потребна алатка : Прилагодлив клуч 12-13. Simon Rack Comfort Plus 5/400 5-полица Шалци 1102.31 lbs./500kg 1000x2000x400mm/39, 4''w x 78, 7 '' H x 15, 7 'D Galva- Брзо и лесно собрание. Безбедно ракување. Бесплатни рабови за сечење или материјал за остри агли. Висока издржливост и сила. Материјали и можности овластени по потекло. Површинска завршница пластична облога епоксидна полиестер во прав, без олово, високо отпорна на висока заштитна кора од кора од лимон и оксидација. Производ направен во Шпанија според квалитетот на системот за управување со ISO.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација
  • Обновено

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација

DEN 1.00

Стил А, боја : H Пакетот вклучува : 1 кутија налепници за нокти Материјал : Акрилик Број на парчиња : Комбо П