• Обновено
Филм за заштита на екранот Atfolix компатибилен со ASUS MB169C+ заштитник на екранот, ултра-чист FX заштитен филм

Филм за заштита на екранот Atfolix компатибилен со ASUS MB169C+ заштитник на екранот, ултра-чист FX заштитен филм

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

FX-Clear Protector Film : Ултра-чист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со ASUS MB169 C+. Овој кристално чист, високо транспарентен филм за заштита на екранот е скоро невидлив. Со цврстина на молив од 6 H на притисок за пишување 500g, многу отпорен на гребнатини - екстремно отпорен на гребење, тврд обложен заштитен филм компатибилен со ASUS MB169 C+. Издржливиот, повеќеслоен синтетички материјали на филмот обезбедува долготрајна механичка заштита на екраните против сите видови на оштетување-заштитниот на екранот е исклучително стабилен, издржлив и дизајниран за континуирана употреба. Додаток@folix - Направено во Германија *** Многу лесно се применува на заштитниот филм - 100% адхезија без меурчиња на чист екран, специјалниот силиконски лепило слој го присилува воздухот кога ќе се нанесе филмот, осигурувајќи се дека се прилепува силно на екранот. Филм за заштита на екранот FX од Атфоликс, кристално чист, компатибилен со ASUS MB169 C+заштитниот екран FX-Clear Screen е транспарентен, високо-технолошки заштитен филм за екрани со висока резолуција. Ултра-чист и тврд обложен! Овој иновативен заштитен филм се одликува со својата врвна, кристално чиста транспарентност и одлична отпорност на гребење (може да издржи 6 H тврдост на молив на притисок за пишување 500 g). Овој високо транспарентен заштитник на екранот, кој е многу лесен за примена и може да се отстрани во секое време без да остави остаток, се придржува совршено на екранот без да влијае на неговото работење. Заштитниот филм ги намалува отпечатоците од прсти и ги одвраќа нечистотиите и маснотиите. Филмот за заштита на екранот прави Не ја нарушува работата на екраните и екраните на допир, кои остануваат целосно функционални! Анти-статички филмски материјал, филмот за заштита на екранот не привлекува прашина како што се применува, па дури може да се исплакне со чиста вода и да се пренасочи доколку е потребно. Без лепак, чиста одговорност за лепило! Оптимална адхезија веднаш до рабовите- Загарантирано.Порап на испорака- 1 X FX-Clear Screen Заштитник компатибилен со ASUS MB169 C+- Алатка за инсталација на крпа за чистење (Squeegee)- Врска до повеќејазични, илустрирани упатства за монтирање (вклучително и монтирање на видео) пакети за пакети за пакети за пакети за видео Уредите со неколку екрани (на пр. Внатрешни и надворешни екрани) содржат заштитен филм за секој екран.

Основни карактеристики

Најдобри понуди