• Обновено
KCD4 On -Off 20A 250VAC/25A 125VAC SWITCH SWITCH 4 PIN PORKER POWER SWITCH -

KCD4 On -Off 20A 250VAC/25A 125VAC SWITCH SWITCH 4 PIN PORKER POWER SWITCH -

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Боја : Зелена. Тековна : 25а. Материјал : пластика. Карактеристики : 4 игла. Број на модел : KCD4. Спецификации : Модел : KCD4operation Напон : AC 250 V /125 VRated Струја : 20 A /25 ACOLOUR : ПИН за поврзување : 4 Спецификации на предметите : Тековна : 25 Аматеријал : Пластични производи : 4 Пинмодел Број : KCD4 Switch Тип : Превртување на копчето за копче : 1Кертификација : CE, CQCITEM Тип : Прекинувања.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,
  • Обновено

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,

DEN 275.20

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Подароци за ден на мајки од ептејплеј од ќерка син, мама подароци двострани ротирачки 4 x 6 дрвени рамки за слики со топло приврзоци
  • Обновено

Подароци за ден на мајки од ептејплеј од ќерка син, мама подароци двострани ротирачки 4 x 6 дрвени рамки за слики со топло приврзоци

DEN 2.33

? Тоа е совршен начин да ја искажете својата loveубов и благодарност за вашата негувана мајка ? Богатство �

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација
  • Обновено

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација

DEN 1.00

Стил А, боја : H Пакетот вклучува : 1 кутија налепници за нокти Материјал : Акрилик Број на парчиња : Комбо...