• Обновено
Ленти за велосипедски решетки, стабилизатор на велосипеди со 4-пакувања за прилагодување на велосипедското тркало со кука и јамка за монтирање на автомобили и wallид

Ленти за велосипедски решетки, стабилизатор на велосипеди со 4-пакувања за прилагодување на велосипедското тркало со кука и

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

✅ 【Што е ова за-дизајнирано за обезбедување на вашиот велосипед за време на транспортот или складирањето, овие прилагодливи ленти за велосипеди за решетката ефикасно се стабилизираат и спречуваат да се вртат вашите тркала за велосипеди. Долго мерење на 26, нашите ленти се погодни за повеќето велосипеди, вклучувајќи планински велосипеди, велосипеди за патишта, детски велосипеди, па дури и велосипеди со масти гуми. За поголеми апликации, лентите можат лесно да се поврзат заедно. ✅ 【Анти-лизгачки силиконски дизајн】 нашите ленти се конструираат со употреба на силикон против лизгање, обезбедувајќи безбеден контакт со рамката за велосипеди и раб, додека спречуваат гребнатини или вдлабнатини. ✅ 【Силен и безбеден-изработено со индустриско одделение најлон кука и материјал за јамка, можете да бидете сигурни дека овие ленти ќе останат безбедни на решетката за автомобили за време на транспортот, без разлика дали се на автопатот или на трнливите патишта. Цврстите токи од не'рѓосувачки челик вклучени на овие ленти обезбедуваат дополнителна безбедност. ✅ 【Повеќекратни намени】-Оваа лента за тркала со велосипеди со 4 пакувања не е корисно само за обезбедување велосипеди, туку има широк спектар на апликации во затворен/отворен простор, вклучувајќи вреќи за спиење, јога душеци, алатки, кабли за напојување, јажиња, црева, скии, сноуборди и чадори за внатрешен двор. ✅ 【2-годишна гаранција】-да покажеме колку сме сигурни за квалитетот на нашите ленти за решетки за велосипеди, вклучена е 2-годишна гаранција за замена доколку овој производ не ги задоволува вашите потреби. ✅ 【Што е ова за-дизајнирано за обезбедување на вашиот велосипед за време на транспортот или складирањето, овие прилагодливи ленти за велосипеди за решетката ефикасно се стабилизираат и спречуваат да се вртат вашите тркала за велосипеди. Долго мерење на 26, нашите ленти се погодни за повеќето велосипеди, вклучувајќи планински велосипеди, велосипеди за патишта, детски велосипеди, па дури и велосипеди со масти гуми. За поголеми апликации, лентите можат лесно да се поврзат заедно. ✅ 【Анти-лизгачки силиконски дизајн】 нашите ленти се конструираат со употреба на силикон против лизгање, обезбедувајќи безбеден контакт со рамката за велосипеди и раб, додека спречуваат гребнатини или вдлабнатини. ✅ 【Силен и безбеден-изработено со индустриско одделение најлон кука и материјал за јамка, можете да бидете сигурни дека овие ленти ќе останат безбедни на решетката за автомобили за време на транспортот, без разлика дали се на автопатот или на трнливите патишта. Цврстите токи од не'рѓосувачки челик вклучени на овие ленти обезбедуваат дополнителна безбедност. ✅ 【Повеќекратни намени】-Оваа лента за тркала со велосипеди со 4 пакувања не е корисно само за обезбедување велосипеди, туку има широк спектар на апликации во затворен/отворен простор, вклучувајќи вреќи за спиење, јога душеци, алатки, кабли за напојување, јажиња, црева, скии, сноуборди и чадори за внатрешен двор. ✅ 【2-годишна гаранција】-да покажеме колку сме сигурни за квалитетот на нашите ленти за решетки за велосипеди, вклучена е 2-годишна гаранција за замена доколку овој производ не ги задоволува вашите потреби. Наменето за обезбедување на вашиот велосипед за транспорт или складирање, овие прилагодливи ленти ефикасно се стабилизираат и спречуваат да се вртат вашите тркала за велосипеди.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација
  • Обновено

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација

DEN 1.00

Стил А, боја : H Пакетот вклучува : 1 кутија налепници за нокти Материјал : Акрилик Број на парчиња : Комбо...