• Обновено
50pcs PCF8563P PCF8563 DIP8

50pcs PCF8563P PCF8563 DIP8

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло. Само пребарувајте клучни зборови во нашата продавница. Верувам дека можете да го најдете производот што ви треба. Време на испорака : 6-16 дена по специјална линија за САД, 8-30 дена по редовно објавување за светски рамки, доколку не е примено во одредено време, ве молиме контактирајте не и ние ќе ве вратиме во целост. Ако ви е потребен производот итно, можете да изберете забрзана услуга. Ние ќе користиме DHL за да ви служиме. Време на испорака : 3-7 дена. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме. Верувам дека нашата слатка услуга ќе ве задоволи. Забележете дека производите ги нуди само марката : Proe Cworld. Другите продажни луѓе не се сигурни. Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло. Само пребарувајте клучни зборови во нашата продавница. Верувам дека можете да го најдете производот што ви треба. Време на испорака : 6-16 дена по специјална линија за САД, 8-30 дена по редовно објавување за светски рамки, доколку не е примено во одредено време, ве молиме контактирајте не и ние ќе ве вратиме во целост. Ако ви е потребен производот итно, можете да изберете забрзана услуга. Ние ќе користиме DHL за да ви служиме. Време на испорака : 3-7 дена. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме. Верувам дека нашата слатка услуга ќе ве задоволи. Забележете дека производите ги нуди само марката : Proe Cworld. Другите продажни луѓе не се сигурни. 50 PCS PCF8563 P PCF8563 DIP8.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,
  • Обновено

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,

DEN 275.20

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�