• Обновено
Gummy On-Off Latching Rocker Switch Switch Switch 4 Pin DPST со светлина 16A 250VAC 20A 125VAC KCD2

Gummy On-Off Latching Rocker Switch Switch Switch 4 Pin DPST со светлина 16A 250VAC 20A 125VAC KCD2

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Полјаци : DPST. Терминали : 4 пинови. Номинален напон : 16 A 250 V, 20 A 125 V. Севкупна големина : 31 x 25 x 35mm/1.2 "x 1" x 1,4 "(L*W*H). Големина на монтирање : 27 x 21mm/1,1" x 0,8 "(L*W). Полјаци : DPST. Терминали : 4 Пинови. Оценет напон : 16 A 250 V, 20 A 125 V. Целокупна големина : 31 x 25 x 35mm/1.2 "x 1" x 1,4 "(L*W*H). Големина на монтирање : 27 x 21мм/1,1 "x 0,8" (L*W). Полјаци : dpstterminals : 4 Pinsposition : On-Offlamp Боја : црвена, жолта, буле, зелена, црна напон : 16 A 250 V, 20 A 125 Voveral Големина : 31 x 25 x 35mm/1,2 "x 1" x 1,4 "(L*w*h ) Големина на монтирање : 27 x 21mm/1,1 "x 0,8" (L*W) Содржина на пакетот : 1x рокерски прекинувачи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,
  • Обновено

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за склади

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија
  • Обновено

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија

DEN 305.92

Тинплејт СВАДБА БОНБОНИ КУТИЈА кутијата за бонбони е изработена од материјал што може да се користи дол

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен
  • Обновено

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен

DEN 0.33

1.Возете мотор стартувајте непречено, возете удобно 2.Качувањето е, звукот на моторот е мал, бучава од гум