• Обновено
Артроиден режим вазна здраво пролетен доормат, сезонски пролетно лето Велигденски годишнина од годишнината од дворот на дворот на подот

Артроиден режим вазна здраво пролетен доормат, сезонски пролетно лето Велигденски годишнина од годишнината од дворот на дворот

DEN 1267.20
Во магацинот.

Залиха

Совршено за домашен декор : Добредојдовте на гостите во вашиот дом со овој уникатен, сезонски доормат. Совршено за секоја палуба, внатрешен двор, тремот, веранда и влез и проширете топол пречек на сите што влегуваат во вашиот дом. Трајни и не-лизгање : Поддржано со гума за рециклирана не-лизгање и на врвот со полиестер се чувствува дека е низок профил за да ги намали шансите за тропање, висококвалитетна трајна конструкција која е отпорна на дамки. Дизајн со низок профил : Мерки 17 "x 29" и се карактеризираат со тенок 0,25 ", што го прави само вистинската големина за секој влез. Потребно е да се исчистат. Доматите се брзи и лесни за чистење, само испрскајте со црево или користете сунѓер и благ детергент за да ги исчистите остатоците од нечистотија или дворот. Материјал : 5% полиестер 95% гума. Увезена, земја на потекло : Кина. Уникатно. Уникатно. Уникатно. Уникатно. CUTE DESIGN : Doormat tops were printed with unique and stylish patterns. A beautiful and creative way to decor your home when keeping clean. PERFECT FOR HOME DECOR : Welcome guests to your home with this unique, seasonal doormat. Perfect for any deck, patio, тремот, верандата и влегувањето и да се прошири топол пречек на сите што влегуваат во вашиот дом. Трајни и не-лизгање : поткрепени со гума за рециклирана нечистотија и на врвот со полиестер се чувствува дека е низок профил за да ги намали шансите за тропање, висок квалитет Издржлива конструкција што е отпорна на дамки. Дизајн со низок профил : Мерки 17 "x 29" и се карактеризираат со тенок 0,25 ", што го прави само вистинската големина за секој влез. Потребно е да се исчистат. Доматите се брзи и лесни за чистење, само испрскајте со црево или користете сунѓер и благ детергент за да ги исчистите остатоците од нечистотија или дворот. Материјал : 5% полиестер 95% гума. Увезена, земја на потекло : Кина. Уникатно. Уникатно. Уникатно. Уникатно. Симпатична дизајн : врвовите на вратата беа отпечатени со уникатни и стилски обрасци. Убав и креативен начин за украсување на вашиот дом кога се чисти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди