• Обновено
ПАРИЈАТ ХАНДИКРАФИКТ Не'рѓосувачки челик Традиционална супа, сад сад за куќи за цел Елегантен дизајн

ПАРИЈАТ ХАНДИКРАФИКТ Не'рѓосувачки челик Традиционална супа, сад сад за куќи за цел Елегантен дизајн

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Користете мек сунѓер со топол раствор на сапун за чистење. Тежина : 395 грам приближно. Овие предмети имаат антички елегантен дизајн кој ви дава додаток на вас домашен декор или може да се користи за декорација на ресторани, барови, Упатство за нега : Чиста со мека и сува крпа. Дава уникатен и елегантен допир на вашата табела. Тоа е совршен подарок за сите прилики и корпоративно надавање. Нашите чинии се уникатни и природни чинии за сервирање совршени за пијалаци, салати, мусели, житарки, рамен, десерт или закуски. Тие се идеални како одржливи опции за надавање. Користете мек сунѓер со топол раствор на сапун за чистење. Тежина : 395 грам приближно. Овие предмети имаат антички елегантен дизајн кој ви дава додаток на вас домашен декор или може да се користи за декорација на ресторани, барови, Упатство за нега : Чиста со мека и сува крпа. Дава уникатен и елегантен допир на вашата табела. Тоа е совршен подарок за сите прилики и корпоративно надавање. Нашите чинии се уникатни и природни чинии за сервирање совршени за пијалаци, салати, мусели, житарки, рамен, десерт или закуски. Тие се идеални како одржливи опции за надавање. Овие предмети имаат антички елегантен дизајн кој ви дава додаток на вас домашен декор или може да се користи за декорација на ресторани, барови, Упатство за нега : Чиста со мека и сува крпа што му дава уникатен и елегантен допир на вашата маса. Тоа е совршен подарок за сите прилики и корпоративните надавки на нашите чинии се уникатни и природни чинии за сервирање совршени за пијалаци, салати, муесли, житарки, рамен, десерт или закуски. Тие се идеални како одржливи опции за надавање. Користете мек сунѓер со топол раствор на сапун за чистење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година
  • Обновено

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година

DEN 3.33

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н