• Обновено
Yellowолта сидро кожа молив со молив, торба со пенкало со двојна торбичка за чување торби за канцелариски торби за училишна работа за момчиња девојчиња девојчиња

Yellowолта сидро кожа молив со молив, торба со пенкало со двојна торбичка за чување торби за канцелариски торби за училишна

DEN 287.84
Во магацинот.

Залиха

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат. [Мулти-функција] : Може да се користи како молив, козметичка кеса, торба за мобилни телефони, торба за организатор на пасоши и торба за монети. [Шарена шема] : Различни модели на нашиот молив, само изберете го омилениот!. [Одличен подарок] : Нашиот случај со моливи е најдобро решение за да ве одржи организиран, исто така е совршен подарок за дипломирањето на вашите деца, роденден! [Гаранција и услуга] : Ако не сте целосно со нашата торба со молив, едноставно вратете ги во рок од 30 дена за целосна наплата. Димензии : 19x7.5x3.8cm/7.5x3x1.5in. Материјал : ПУ кожа. Прегради : Еден главен џеб+еден мал џеб за мрежи. (Како слика) Двоен патент и персонализирано печатење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди