• Обновено
Фројд Диабло 10 x6 Поликристален дијамант на заби, сечило на цемент 5/8

Фројд Диабло 10 x6 Поликристален дијамант на заби, сечило на цемент 5/8

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Прави чисти намалувања во цементот на растителни влакна со минимални премиум резултати од празнење, кога работите со производи од цемент со влакна е сè за чисти, точни намалувања. Нуди максимален живот со PCD-опремена Design Expertly развиен од Jamesејмс Харди и Фројд Диабло за справување со најразлични производи за цемент со влакна, Фројд D1006 DH располага со комерцијален PCD (поликристален дијамант).Единствената одобрена поликристален дијамант (PCD) на Jamesејмс Харди (PCD) со сечилото на цемент со влакна. Што има во кутијата Фројд D1006 DH Diablo 10-инчен цемент со цемент на влакна. Произведува мазни, тивки кратења со ласерско сечење на чистата дизајн на Фројд D1006 DH значи дека можете да уживате во удобноста на мазните перформанси. Одликувајќи се со комерцијални поликристални дијаманти (PCD) со комерцијална градба, ова сечило создава минимална прашина, лесно се справува со целосна употреба и нуди продолжен живот на сечење. Дополнителен бонус, ласерските отвори за стабилизатор на сечилото го намалуваат бучавата и вибрациите за време на работењето, одржувајќи ја вашата работна околина порелаксирана и вашите раце повеќе контрола. Оваа одлика, исто така, го намалува триењето и искривувањето, помагајќи да се продолжи животот на сечилото. Дизајнот на анти-вибрација го стабилизира сечилото и го намалува бучавата додека се сече и не лепете облога на перма-штит за да се намали топлината. Заедно, овие карактеристики му даваат на сечилото на сечење живот кој трае до 60 проценти подолг од стандардните лопати од карбид. Што има во Box Freud D1006 DH Diablo 10-инчен цементен цемент за цемент. Покрај тоа, намалувањата направени од ова сечило создаваат до 50 проценти помалку респиративна прашина, така што вашата работна околина е почиста и поздрава. За тешка сечило што се овластува преку цемент со влакна со чисти, крстосници со ниска прашина, не гледајте подалеку од FRUD D1006 DH DIABLO 10-инчен цементен цемент за цемент. Развиени од Jamesејмс Харди и Фројд Диабло за сите производи за цемент на влакна од Jamesејмс Харди и други производи за бренд на цемент со влакна. Изведувачите, градежните работници и Avid Do-It-Sourself Remanters ќе сакаат да го задржат ова сечило на рака за работни места што повикуваат на правење намалувања на производи од цемент со влакна, како што се облоги, обвивка и табла за поддржувачи. Оваа одлика, исто така, го намалува триењето и искривувањето, помагајќи да се продолжи животот на сечилото. Одликувајќи се со комерцијални поликристални дијаманти (PCD) со комерцијална градба, ова сечило создава минимална прашина, лесно се справува со целосна употреба и нуди продолжен живот на сечење. Дополнителен бонус, ласерските отвори за стабилизатор на сечилото го намалуваат бучавата и вибрациите за време на работењето, одржувајќи ја вашата работна околина порелаксирана и вашите раце повеќе контрола. За тешка сечило што се овластува преку цемент со влакна со чисти, крстосници со ниска прашина, не гледајте подалеку од FRUD D1006 DH DIABLO 10-инчен цементен цемент за цемент. Покрај тоа, намалувањата направени од ова сечило создаваат до 50 проценти помалку респиративна прашина, така што вашата работна околина е почиста и поздрава. Ова сечило, исто така, може да се пофали со заби на TCG (троен чип) заби, изработени за да издржат густи композити, заедно со не-стап на перма-штит што обезбедува отпорност на топлина и корозија. Ова сечило, исто така, може да се пофали со заби на TCG (троен чип) заби, изработени за да издржат густи композити, заедно со не-стап на перма-штит што обезбедува отпорност на топлина и корозија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
 • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
 • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
 • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.
 • Обновено

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.

DEN 1.33

Со вклучен комплет за боја, можете да внесете личен допир и креативност за да создадете подарок за мама �

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
 • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија
 • Обновено

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија

DEN 3.00

Украсете ја вашата работна соба и одржувајте ги вашите книги организирани и со оглед на тоа,заоблените �

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи
 • Обновено

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи

DEN 1592.00

атлетски шорцеви за мажи Увезени теретана црни шорцеви менс жан шорцеви пакет мажи летни шорцеви смешн�

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
 • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
 • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач
 • Обновено

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач

DEN 447.68

6 во 1 Ножици За Одговор При Итни Случаи со Секач За Ремени и Прекинувач за Стакло ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАРАКТЕ

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран
 • Обновено

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00

Дизајнер : Тојо Ито Во 18 / 10 нерѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет �