• Обновено
Завртки JM-8139 45 во 1 комплет за шрафцигер со повеќекратна завршница со кутија за професионални алатки за пинцети за поправки на електроника за поправка на електрони?

Завртки JM-8139 45 во 1 комплет за шрафцигер со повеќекратна завршница со кутија за професионални алатки за пинцети за поправки

DEN 123.04
Во магацинот.

Залиха

Пакетот вклучува : 1 x Не-лизгање PP & TPR рачка (11,5cm) 30 x возачи 1 x продолжена лента (H4 x 60mm) 3 x CRV штекер 1 x Pentalobe 0,8mm шрафцигер (17,5cm) 1 x вкрстен 1.5мм шрафцивер (17,5 см) 1 x алатка за отворање на ролери (13 см) 1 x криви пинцети (11,5 см) 1 x метал spudger (17,8 см) 1 x не'рѓосувачки нож (13 см) 1 x гитара избор 1 x вшмукување чаша 1 x eject pin |. JM-8139 45 во 1 комплет за шрафцигер со повеќе битни со пинцети со пинцети за поправка на електроника. Модел : JM-8139. Заедничката користена во прецизни работи во електроника, модели на DIY, накит, очила за очи и други домашни апликации. Специјални шрафцигери на пенталоб. Пакетот вклучува : 1 x Не-лизгање PP & TPR рачка (11,5cm) 30 x возачи 1 x продолжена лента (H4 x 60mm) 3 x CRV штекер 1 x Pentalobe 0,8mm шрафцигер (17,5cm) 1 x вкрстен 1.5мм шрафцивер (17,5 см) 1 x алатка за отворање на ролери (13 см) 1 x криви пинцети (11,5 см) 1 x метал spudger (17,8 см) 1 x не'рѓосувачки нож (13 см) 1 x гитара избор 1 x вшмукување чаша 1 x eject pin |. JM-8139 45 во 1 комплет за шрафцигер со повеќе битни со пинцети со пинцети за поправка на електроника. Модел : JM-8139. Заедничката користена во прецизни работи во електроника, модели на DIY, накит, очила за очи и други домашни апликации. Специјални шрафцигери на пенталоб. Описи : JM-8139 45 во 1 мулти-битен комплет за шрафцигер со пинцети со пинцети за електроника за поправка на електроника : JM-8139 Common што се користи во прецизни работи во електроника, DIY модели, накит, очила за очи и други домашни апликации. TPR материјал.in Професионална кутија за алатки, лесна за складирање. Спецификации : Материјал : пластика, челик, силиконегрос Тежина : 730 GBITS Модел : Torx : T 3 / T4 / T5 / T6 / T7 / T8 / T9 / T10 / T15 / T20 HEX : H1.3 / H1.5 / H2.0 / H3.0 / H4.0 / H5.0 Slotted : 1,5,2.0, 2.5, 3.0,3.5 Cross : 1.0, 1,5, 2.0,2.5, 3.5 Tri-Wing : y2. 0 Triangle : 2.0 Pent Alobe : 1,2 U во форма : U2.6 Package Вклучува : 1 x Не-лизгање PP & TPR рачка (11,5cm) 30 x Drivers1 x продолжена лента (H4 x 60mm) 3 x CRV Socket1 X Pentalobe 0,8mm Screwpriver (17,5cm) 1 x Крст 1,5мм шрафцигер (17,5 см) 1 x алатка за отворање на ролери (13см) 1 x криви пинцети (11,5 см) 1 x метал пулдер (17,8 см) 1 x не'рѓосувачки нож (13 см) 1 x гитара пик1 x вшмукување чаша Исклучување Спецификации на Pinitem : Димензии : M2*3 Model Број : JM-8139 Screw Тип : машина за завртки Прилагодено : Yespackage : Под 50pcsmaterial : Снабдување со голема брзина на Steeldiy : Стил на дрво : Хекс штекер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор
  • Обновено

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор

DEN 1.33

организатор на пилули патување чанта кутија кутии за лекови случај 7 лекови диспензерот големи џебови з

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в