• Обновено
WiHa 75094 Micro Bit Set со ESD Safe Harks, Slotted, Phillips и Hex инч, 16 парче

WiHa 75094 Micro Bit Set со ESD Safe Harks, Slotted, Phillips и Hex инч, 16 парче

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

Опис на производот WIHA 75094 Шеснаесет парчиња ESD Safe Micro Bit Set со Slotted, Phillips и Hex метрички битови. Вклучува безбедна рачка ESD со индексиран прстен за складирање на битни. Склопени битови 1,5, 2,0, 2,5 и 3.0. Филипс битови 00, 0 и 1 и хексадецимални битови 035, .050, 1/16, 5/64, 3/32, 7/64 и 1/8. Држач за малку, долг 100 мм. Ракувајте со безбедно спроводливо ESD. Од производителот WIHA 75094 Шеснаесет парчиња ESD Safe Micro Bit Set со Slotted, Phillips и Hex метрички битови. Вклучува безбедна рачка ESD со индексиран прстен за складирање на битни. Склопени битови 1,5, 2,0, 2,5 и 3.0. Филипс битови 00, 0 и 1 и хексадецимални битови 035, .050, 1/16, 5/64, 3/32, 7/64 и 1/8. Држач за малку, долг 100 мм. Ракувајте со безбедно спроводливо ESD. WIHA Tools USA го олеснува купувањето на брендот за врвни рачни алатки на Германија. WIHA прави вид на алатки што ќе ги достигнете одново и одново, од 1 -ви модерна прецизна шрафцигери до најбезбедните изолирани производи со VDE во индустријата. Како една од најиновативните компании за алатки за раце во светот, WIHA има долга традиција да прави високо функционални производи кои се специјално дизајнирани за да ги задоволат потребите на професионалците. Можете да ги нарачате нашите алатки преку нашите американски центри за дистрибуција или преку Интернет. Корпорацијата Вили Хан, САД ДБА Виха Алатки е целосно подружница на Виха Веркзеж Гмб Шонах, Германија. WIHA Tools (САД) се разви во најголемата подружница на WIHA Worldwide нуди над 3.500 производи од нашето седиште во Северна Америка со седиште во Минесота. WIHA Tools USA услуги сите на Северна, Централна и Јужна Америка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(