• Обновено
WiHa 75094 Micro Bit Set со ESD Safe Harks, Slotted, Phillips и Hex инч, 16 парче

WiHa 75094 Micro Bit Set со ESD Safe Harks, Slotted, Phillips и Hex инч, 16 парче

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

Опис на производот WIHA 75094 Шеснаесет парчиња ESD Safe Micro Bit Set со Slotted, Phillips и Hex метрички битови. Вклучува безбедна рачка ESD со индексиран прстен за складирање на битни. Склопени битови 1,5, 2,0, 2,5 и 3.0. Филипс битови 00, 0 и 1 и хексадецимални битови 035, .050, 1/16, 5/64, 3/32, 7/64 и 1/8. Држач за малку, долг 100 мм. Ракувајте со безбедно спроводливо ESD. Од производителот WIHA 75094 Шеснаесет парчиња ESD Safe Micro Bit Set со Slotted, Phillips и Hex метрички битови. Вклучува безбедна рачка ESD со индексиран прстен за складирање на битни. Склопени битови 1,5, 2,0, 2,5 и 3.0. Филипс битови 00, 0 и 1 и хексадецимални битови 035, .050, 1/16, 5/64, 3/32, 7/64 и 1/8. Држач за малку, долг 100 мм. Ракувајте со безбедно спроводливо ESD. WIHA Tools USA го олеснува купувањето на брендот за врвни рачни алатки на Германија. WIHA прави вид на алатки што ќе ги достигнете одново и одново, од 1 -ви модерна прецизна шрафцигери до најбезбедните изолирани производи со VDE во индустријата. Како една од најиновативните компании за алатки за раце во светот, WIHA има долга традиција да прави високо функционални производи кои се специјално дизајнирани за да ги задоволат потребите на професионалците. Можете да ги нарачате нашите алатки преку нашите американски центри за дистрибуција или преку Интернет. Корпорацијата Вили Хан, САД ДБА Виха Алатки е целосно подружница на Виха Веркзеж Гмб Шонах, Германија. WIHA Tools (САД) се разви во најголемата подружница на WIHA Worldwide нуди над 3.500 производи од нашето седиште во Северна Америка со седиште во Минесота. WIHA Tools USA услуги сите на Северна, Централна и Јужна Америка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,
  • Обновено

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,

DEN 275.20

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Подароци за ден на мајки од ептејплеј од ќерка син, мама подароци двострани ротирачки 4 x 6 дрвени рамки за слики со топло приврзоци
  • Обновено

Подароци за ден на мајки од ептејплеј од ќерка син, мама подароци двострани ротирачки 4 x 6 дрвени рамки за слики со топло приврзоци

DEN 2.33

? Тоа е совршен начин да ја искажете својата loveубов и благодарност за вашата негувана мајка ? Богатство �

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација
  • Обновено

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација

DEN 1.00

Стил А, боја : H Пакетот вклучува : 1 кутија налепници за нокти Материјал : Акрилик Број на парчиња : Комбо П