• Обновено
Bondhus 30799 Socket Star Bit Set со приклучоци, 6 , 9 парче

Bondhus 30799 Socket Star Bit Set со приклучоци, 6 , 9 парче

DEN 967.52
Во магацинот.

Залиха

Сет од 9 парчиња. Должина : 6-инчен. Вклучува големини : T8, T9, T10, T15, T20, T25, T27, T30 и T40. Направено во САД. Сет од 9 парчиња. Должина : 6-инчен. Вклучува големини : T8, T9, T10, T15, T20, T25, T27, T30 и T40. Направено во САД. Bondus 30799 Поставете 9 Prohold Torx битови 6 ".

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач
  • Обновено

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач
  • Обновено

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач

DEN 447.68

6 во 1 Ножици За Одговор При Итни Случаи со Секач За Ремени и Прекинувач за Стакло ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАРАКТЕ