• Обновено
Окујоничен 2 -ри жичен пиштол за скенирање, анти -капка Брзо скенирање 2D приклучок за скенер на баркод и игра рачно USB порт за депо за библиотека

Окујоничен 2 -ри жичен пиштол за скенирање, анти -капка Брзо скенирање 2D приклучок за скенер на баркод и игра рачно USB порт

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

Скенирајте го кодот точно : пиштолот за скенирање на код ги зема предвид и брзината и точноста, а резултатите се добиваат со едно скенирање, што е точно. Брзо скенирање : Скенерот на баркод има побрза брзина на скенирање, може да се прочита брзо, со што ќе се подобри вашата работна ефикасност и заштедува време при скенирање на предмети. Анти капка : Случајот со скенер за баркод е завиткан во мека гума, која има одлична отпорност на капка и може да издржи капка од 4,9 метри на бетонскиот под. Мазна рачка : Рачката на скенерот е мазна и лесна за зафаќање на рачката, која нема да ги загрева рацете долго време. Лесно работење : Скенерот може да се користи брзо без никакво поставување, нема потреба да инсталирате возач, само да го поврзете кабелот за податоци што ќе го користите. Скенирајте го кодот точно : пиштолот за скенирање на код ги зема предвид и брзината и точноста, а резултатите се добиваат со едно скенирање, што е точно. Брзо скенирање : Скенерот на баркод има побрза брзина на скенирање, може да се прочита брзо, со што ќе се подобри вашата работна ефикасност и заштедува време при скенирање на предмети. Анти капка : Случајот со скенер за баркод е завиткан во мека гума, која има одлична отпорност на капка и може да издржи капка од 4,9 метри на бетонскиот под. Мазна рачка : Рачката на скенерот е мазна и лесна за зафаќање на рачката, која нема да ги загрева рацете долго време. Лесно работење : Скенерот може да се користи брзо без никакво поставување, нема потреба да инсталирате возач, само да го поврзете кабелот за податоци што ќе го користите. Функција : 1. Скенирајте го кодот точно : пиштолот за скенирање на код ги зема предвид и брзината и точноста, а резултатите се добиваат со едно скенирање, што е точно.2. Брзо скенирање : скенерот за баркод има побрза брзина на скенирање, може да се прочита брзо, а со тоа да се подобри вашата работна ефикасност и времето за заштеда при скенирање на артикли.3. Анти капка : Случајот со скенер за баркод е завиткан во мека гума, која има одлична отпорност на капка и може да издржи капка од 4,9 метри на бетонскиот под.4. Мазна рачка : Рачката на скенерот е мазна и лесна за зафаќање на рачката, која нема да ги загрева рацете долго време.5. Лесно работење : Скенерот може да се користи брзо без никакво поставување, нема потреба да инсталирате возач, само да го поврзете кабелот за податоци за употреба. Спецификација : Тип на ставка : Скенер за оружје : ABS и PCColor : Grey и Black Voltage : DC5 V ± 5%Работа струја : 120maworking Температура : -20 ℃-+60 ℃ Температура на складирање : -40 ℃-+70 ℃ Релативна влажност : 5%-95%RH (без кондензација или замрзнување) Амбиентална светлина : 0-100000 LX Список на пакети : 1 x скенер Gun1 x x Поврзување на кабел1 x Упатство : Рачно мерење, дозволете грешка од 1 до 2 см.

Основни карактеристики

Item Type:
Scanner Gun
Material:
ABS and PC
Color:
Grey and black
Voltage:
DC5V±5%
Working Current:
120mA
Working Temperature:
-20℃-+60℃
Storage Temperature:
-40℃-+70℃
Relative Humidity:
5%-95%RH (no condensation or freezing)
Ambient Light:
0-100000LX
Package List:
1 x Scanner Gun1 x Connecting Cable:
1 x Instruction:
Note:
Manual measurement, please allow 1 to 2cm error :

Најдобри понуди

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација
  • Обновено

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација

DEN 1.00

Стил А, боја : H Пакетот вклучува : 1 кутија налепници за нокти Материјал : Акрилик Број на парчиња : Комбо...

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања
  • Обновено

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања

DEN 407.84

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : ☂ оксфорд ткаенина материјал, вграден во �

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,
  • Обновено

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,

DEN 275.20

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Подароци за ден на мајки од ептејплеј од ќерка син, мама подароци двострани ротирачки 4 x 6 дрвени рамки за слики со топло приврзоци
  • Обновено

Подароци за ден на мајки од ептејплеј од ќерка син, мама подароци двострани ротирачки 4 x 6 дрвени рамки за слики со топло приврзоци

DEN 2.33

? Тоа е совршен начин да ја искажете својата loveубов и благодарност за вашата негувана мајка ? Богатство �