• Обновено
Gatuida 2pcs стилус пенкало на допир на допир стилус моливчиња метални стилус пенкало за пенкало за молив за таблети мобилни телефони

Gatuida 2pcs стилус пенкало на допир на допир стилус моливчиња метални стилус пенкало за пенкало за молив за таблети мобилни

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Совет за силиконски стилус : мазен и флексибилен, нема да има грижа за гребење на вашиот телефон или таблет екран. Добра компатибилност : Погодно е за повеќето електронски екрани на допир, како што се мобилни телефони, таблети, итн. Молчи удобно : Овој игла е многу лесен и компактен, не создава бучава за пишување и не остава ознаки или штета на екранот. Разновиден удобен : Ергономскиот дизајн овозможува удобен зафат, погоден за сликање, пишување, лизгање на екранот, итн. Висока прецизност : Совет за фино пенкало ви овозможува да го користите пенкалото лесно и прецизно, чувствително и флексибилно. Пенкало за екран на допир. Совет за силиконски стилус : мазен и флексибилен, нема да има грижа за гребење на вашиот телефон или таблет екран. Добра компатибилност : Погодно е за повеќето електронски екрани на допир, како што се мобилни телефони, таблети, итн. Молчи удобно : Овој игла е многу лесен и компактен, не создава бучава за пишување и не остава ознаки или штета на екранот. Разновиден удобен : Ергономскиот дизајн овозможува удобен зафат, погоден за сликање, пишување, лизгање на екранот, итн. Висока прецизност : Совет за фино пенкало ви овозможува да го користите пенкалото лесно и прецизно, чувствително и флексибилно. Пенкало за екран на допир. Опис Ова е капацитивно пенкало специјално дизајнирано за повеќето екрани на допир, изработени од врвен материјал, практичен и издржлив. И, можете да го користите ова пенкало за стилови за да напишете или сликате на вашиот мобилен телефон или таблет. Има непречено искуство за пишување и можете лесно да работите и да учите со тоа. Карактеристики- боја : црна+ белци- материјал : не'рѓосувачки челик, месинг- големина : 13.50x1.00x0.00cm пакет вклучува 2 x пенкала за екран на допир.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач
  • Обновено

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен
  • Обновено

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен

DEN 0.33

1.Возете мотор стартувајте непречено, возете удобно 2.Качувањето е, звукот на моторот е мал, бучава од гум

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи
  • Обновено

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи

DEN 1592.00

атлетски шорцеви за мажи Увезени теретана црни шорцеви менс жан шорцеви пакет мажи летни шорцеви смешн�

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања
  • Обновено

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања

DEN 407.84

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : ☂ оксфорд ткаенина материјал, вграден во �