• Обновено
Логика на лента од авиидити 2 инчи x 55 двор 2,2 милји портокалова, лента за пакување во боја, 6 пакувања, совршени за пакување, испорака, движење, дома и канцеларија

Логика на лента од авиидити 2 инчи x 55 двор 2,2 милји портокалова, лента за пакување во боја, 6 пакувања, совршени за пакување,

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Пратки или производи во боја. На пример : сина за „UPS 2 -ри ден воздух“ или црвена за „топла“ пратки. Полипропиленска лента чувствителна на притисок со акрилно лепило. Портокалова боја. Мерки ширина од 2 инчи со должина од 55 јарди. 2 "x 55 години. Портокалова (6 пакувања) ЛОГИСКИ ЛОГИЧКИ ЛИГИНСКИ ЛАПА. 2" x 55 години. Лента за запечатување на картони за запечатување на картони од портокалова (6 пакувања). 2 "x 55 yds. Портокалова (6 пакет) лента за запечатување на картони. Мерки за портокалова боја 2 инчи ширина со должина од 55 јарди. Користете светла и шарена лента за пратки или производи во боја. Идеално за датира инвентар и рутирање на магацин или локација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија
  • Обновено

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија

DEN 305.92

Тинплејт СВАДБА БОНБОНИ КУТИЈА кутијата за бонбони е изработена од материјал што може да се користи дол

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран
  • Обновено

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00

Дизајнер : Тојо Ито Во 18 / 10 нерѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет �

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,
  • Обновено

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за склади