• Обновено
Индустриска кука Griton vs0603, диск за климатизација на површината

Индустриска кука Griton vs0603, диск за климатизација на површината

DEN 849.76
Во магацинот.

Залиха

Дисковите за кондиционирање на површината на Гритон обезбедуваат комбинација на агресивни перформанси, долг живот и фино завршување. Лесно за промена на прицврстувањето на стилот на кука и јамка. Код во боја : Браун - курс. Направено во САД. Дисковите за кондиционирање на површината на Гритон обезбедуваат комбинација на агресивни перформанси, долг живот и фино завршување. Лесно за промена на прицврстувањето на стилот на кука и јамка. Код во боја : Браун - курс. Направено во САД. Дисковите за климатизација на Griton Industries, кои се наоѓаат на површински климатизација, се дизајнирани за апликации за мелење, мешање, чистење и завршување на општа намена. Достапно во три различни редови и типови на монтирање; Груба, средна и многу фина. Идеално за отстранување на 'рѓа, гребнатини, корозија, дебагирање и подготовка на површината.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,
  • Обновено

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за склади