• Обновено
AXTI 1PC 22mm Моментарна само-потпирач за враќање на копчето за враќање на копчето NO+NC XB2-EA142 XB2-EA145 XB2-EA155

AXTI 1PC 22mm Моментарна само-потпирач за враќање на копчето за враќање на копчето NO+NC XB2-EA142 XB2-EA145 XB2-EA155

DEN 328.96
Во магацинот.

Залиха

3.Електрична издржливост : 50 x 104. 5. Контакт : 1 Нормално отворено+1 Нормално затворање. Основен код за спецификации : 22мм. Оценка за заштита : IP40, IP65. 3.Електрична издржливост : 50 x 104. 5. Контакт : 1 Нормално отворено+1 Нормално затворање. Основен код за спецификации : 22мм. Оценка за заштита : IP40, IP65.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива
  • Обновено

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а Анатомски здрава положба за одмор п

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година
  • Обновено

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година

DEN 3.33

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол