• Обновено
XBWEI 6-инчен интерлефтен тип на фото албум Ретро кожа насловна фото албум креативно семејство фотоалбум старо-книга за печат

XBWEI 6-инчен интерлефтен тип на фото албум Ретро кожа насловна фото албум креативно семејство фотоалбум старо-книга за печат

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи. DIY вашиот специјален бележник, уживајте во вашиот личен албум со фотографии. Запомнете се сеќавања за патувања за одмор, семејства, годишнини за свадби, роденденски забави, итн. И оживејте го вашето пријателство, loveубов и грижа за семејството. DIY фото албумот е добар избор за да ги заштитите вашите слики и да направите подарок. Функција : Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други специјални работи. Да го доживеете вашиот специјален бележник, уживајте во вашиот личен албум за фотографии. Запомнете ги сеќавањата на празничните патувања, семејствата, годишниците за венчавки, роденденските забави, итн. И оживејте го вашиот Пријателство, loveубов и грижа за семејството.Дија Фото албум е добар избор да ги заштитите вашите слики и да направите подарок.Ковер Материјал : Pustyle : Loose-лист Фото албум со големина : 25x250x55cmphoto Количина на складирање : 201-300 ливчиња Список Список : 1 X X Фото албум-продажба-услуга и повратна информација : Ние внимателно ќе го провериме Poduct пред да испратиме парцела, доколку производот има некој проблем, ве молиме не оставајте негативни, мрежни повратни информации или спорови, прво контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот. Дозволената девијација за мерење е 1-5 мм заради рачно мерење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања
  • Обновено

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања

DEN 407.84

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : ☂ оксфорд ткаенина материјал, вграден во �