• Обновено
RKNHXAJ EMF облека против зрачење, облека со двоен слој за заштита на зрачење, заштитете го телото од повреда на зрачење, со сад за сребро со влакна

RKNHXAJ EMF облека против зрачење, облека со двоен слој за заштита на зрачење, заштитете го телото од повреда на зрачење, со

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

★ [Заштита на вас и вашето семејство] : Заштитните ткаенини можат да ве држат подалеку од зрачењето на повеќето уреди за домаќинства, како што се телевизори, компјутери, рутери и мобилни телефони, да ви дадат безбеден дом и да ве заштитат вас и вашето семејство. ★ [Подготвување] : Заштитената облека од среброто влакно може да се мие со рака. Поставена : 55% најлон (сребро метално обложено влакно), 45% полиестерско влакно (освен додатоци). ● Големина : m, l, xl ● Сезона : Применливо за сите сезони ● Заштитен ефект : 99,9%+99,999%, супер слој Супер Заштита на зрачење. ★ Пакување : Двоен слој Заштита на зрачење елек целосен сребрен стомак-важен потсетник : ● Поради различни монитори , сликата може да не ја одразува вистинската боја на производот. ★ [Ткаенина] : Мека и удобна, пријателска за кожата и дише, погодна за целата бременост. Може да го блокира вишокот на зрачење на радиофреквенцијата, но не може целосно да ги блокира сигналите за мобилни телефони. Измијте со неутрален шампон или детергент. Поради различни фактори, како што се различни методи за мерење/прецизности на самата ткаенина, нормално е големината на плочката да има грешка од 2-4 см. Тоа нема да ја оштети заштитата на зрачење, нема да се деформира или избледи. ★ Параметри на производот : ● Име на производот : двојно слој анти-радијациски елек ● Боја : Пинк : Пинк , темно сина, виолетова ● Материјал : Надворешен слој : 45% полиестерско влакно, 35% памук, 20% метално влакно.★ [Ткаенина] : Мека и удобна, пријателска за кожата и дише, погодна за целата бременост. Елегантна и стилска, прилагодлива тока, удобна и практична.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На
  • Обновено

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На

DEN 1561.60

Можете да ги изберете навивачите според вашите желби и потреби ●Што Би Можеле Да Направат Нашите Венти�

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(