• Обновено
Закачалки за облека Doitool, 6 парчиња преносни облеки за закачалка мултифункционална решетка за перење пластични закачалки за сушење сиви

Закачалки за облека Doitool, 6 парчиња преносни облеки за закачалка мултифункционална решетка за перење пластични закачалки

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Овие разноврсни закачалки можат да се користат на широк спектар на облека и лични облеки. Нема дизајн на остри рабови, добро заштити облека и раце. Закачалката за облека е изработена од пластичен материјал, со силна и издржлива карактеристика. Нашите закачалки имаат отпорни на лизгање и на рамената и на оставата, која се држат на облеката за да ја држат подалеку од лизгање или паѓање. Ергономски дизајнирана совршена адаптација на човечката крива, чувајте ја облеката без брчки. Опис закачалката за облека е изработена од пластичен материјал, со силна и издржлива карактеристика, која може да се искористи на широк спектар на облека и лични облеки. И не-лизгачка функција држете се на облеката за да ја задржите подалеку од лизгање или паѓање. Карактеристики- боја : сива. - Материјал : стр. - Големина : 44. 5x17x0. 8см. - Овие разноврсни закачалки можат да се користат за широк спектар на облека и лични облеки. - Нашите закачалки се карактеризираат со отпорни на лизгање и на рамената и на оставата, која се држат на облеката за да ја држат подалеку од лизгање или паѓање. - Ергономски дизајнирана совршена адаптација на човечката крива, чувајте ја облеката без брчки. - закачалката за облека е изработена од пластичен материјал, со силна и издржлива карактеристика. - Нема дизајн на остри рабови, добро заштити облека и раце. Пакет, вклучувајќи закачалка од 6 x облека.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,
  • Обновено

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,

DEN 275.20

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија
  • Обновено

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија

DEN 305.92

Тинплејт СВАДБА БОНБОНИ КУТИЈА кутијата за бонбони е изработена од материјал што може да се користи дол

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања
  • Обновено

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања

DEN 407.84

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : ☂ оксфорд ткаенина материјал, вграден во �