• Обновено
1 Кутија Завртки Ореви Асортиман Комплет, 600 парчиња 12 Видови На Мали Завртки Ореви Асортиман Комплет, М1 М1, 2 М1, 4 М1, 6 Со Пластична Кутија За Часовници, Очила, Електро?

1 Кутија Завртки Ореви Асортиман Комплет, 600 парчиња 12 Видови На Мали Завртки Ореви Асортиман Комплет, М1 М1, 2 М1, 4 М1,

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

[Пакетот Вклучува] овој комплет завртки вклучува м1, 2нут 50 парчиња, М1, 4нут 50 парчиња, М1*3,6 50 ПАРЧИЊА, М1, 2*3,6 50 ПАРЧИЊА, М1, 4*2,4 50 ПАРЧИЊА, М1, 4*2,6 50 ПАРЧИЊА, М1, 4*2,8 50 ПАРЧИЊА, М1, 4*3,0 50 ПАРЧИЊА, М1, 4*4,0 парчиња 50 Парчиња, м1, 4*4,5 50 парчиња, м1, 4*1,6 50 парчиња, М1, 6*4,5 50 парчиња. [Повеќенаменска Употреба]комплетот за поправка на очното стакло, исто така, одговара за многу прилики како поправка на компјутери, Мобилен Телефон, часовници и оние мали електроника со мали завртки, Користењето на комплетот може да ви заштеди скапа такса за одржување. [Дизајн]на е 360°ротира, ротација е флексибилен и е тесно во комбинација додека се користи, удобно чувство рака. Дизајнот на крајот на капачето што се врти го прави супер лесно отстранувањето или фиксирањето на завртките. [Врвен квалитет]завртките изработени од висококвалитетен композитен нерѓосувачки челик, што е потрајно, висококвалитетно за долготрајна употреба. [Пакување]Добро спакувани и избрани во пластична кутија, не мора да се грижите за оштетување или нарушување.Добар асортиман на завртки. Дизајнот на кутијата е убав и лесен за вадење десно. ад Опис : овој комплет вклучува 12 видови мали завртки и навртки за часовници, очила, електроника или што било друго поправка што бара мали завртки. Има вкупно 600 парчиња и добро спакувани и избрани во пластична кутија, што е многу погодно за да извадите завртки што ви се потребни.Спецификации : Материјал : Големина на кутија од нерѓосувачки челик : 8 x 1cm / 3.15 x 0.39"Тежина : 64g(прибл.)Содржина : М1.2нут 50пцсм1.4нут 50пцсм1*3.6 50ПЦСМ1.2*3.6 50ПЦСМ1.4*2.4 50ПЦСМ1.4*2.6 50ПЦСМ1.4*2.8 50ПЦСМ1.4*3.0 50ПЦСМ1.4*4.0 50ПЦСМ1.4*4.5 50pcsm1.4*1.6 50pcs M1.6*4.5 50 PCSPACKAGE ВКЛУЧУВА : 1 КУТИЈА X ЗАВРТКИ ОРЕВИ АСОРТИМАН КОМПЛЕТ(600 PCS)ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година
  • Обновено

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година

DEN 3.33

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

Рустикално Езеро Правила Туш Завеса Фарма Кафеава Сина Гроздобер Штала Врата Дрвени Инспиративни Цитати Кабина Ложа Кампување
  • Обновено

Рустикално Езеро Правила Туш Завеса Фарма Кафеава Сина Гроздобер Штала Врата Дрвени Инспиративни Цитати Кабина Ложа Кампување

DEN 271.84

Големина и материјал 71 инчи долг х 71 инчи широк, Вклучува 12 бесплатни куки, 100% мек полиестер Рустикално �