• Обновено
Canight гроздобер декор резервоар музички кутија едукативни музички развојни механизми музички кутии за резервоарот за тенк, битка резервоари инерција резервоар еду

Canight гроздобер декор резервоар музички кутија едукативни музички развојни механизми музички кутии за резервоарот за тенк,

DEN 210.72
Во магацинот.

Залиха

синтетички материјал. Музичка кутија во форма на резервоар Направено од сигурен дрвен материјал, за употреба. Мазно од повредени раце. Орнамент за работна површина мазна површина за да не ги повредите децата деликатна кожа. Анти-капки и отпорни на абење ,. Симулирана музичка кутија за резервоари Ослободете ја креативноста на вашето бебе, тоа би можело да биде подобар начин за стимулирање на талентите. Ротирачка играчка за резервоар може да биде како подарок за вашите деца на нивниот роденден, забава, Божиќ, Денот на децата и повеќе. Музичка играчка за деца Компактна големина, погодна за децата да држат и да играат. Лесно е да го ставите во ранецот на вашите деца. синтетички материјал. Музичка кутија во форма на резервоар Направено од сигурен дрвен материјал, за употреба. Мазно од повредени раце. Орнамент за работна површина мазна површина за да не ги повредите децата деликатна кожа. Анти-капки и отпорни на абење ,. Симулирана музичка кутија за резервоари Ослободете ја креативноста на вашето бебе, тоа би можело да биде подобар начин за стимулирање на талентите. Ротирачка играчка за резервоар може да биде како подарок за вашите деца на нивниот роденден, забава, Божиќ, Денот на децата и повеќе. Музичка играчка за деца Компактна големина, погодна за децата да држат и да играат. Лесно е да го ставите во ранецот на вашите деца. Пакетот вклучува карактеристики на моделот на резервоарот 1 x - изработени од сигурен материјал од дрво, за употреба. Нежните од повредување на украси за музички кутии. -Којност : Како што е прикажано, музичката кутија со дрвени резервоари -оваа играчка за резервоарот може да ја стимулира имагинацијата на бебето, да култивира iosубопитност, да ја охрабри координацијата на рачно око и да промовира способност за препознавање дрвени резервоари деца играчки. -Сиза : Прибл. 24.00x10.00x9.20cm / 9.43x3.93x3 резервоар за играчки за инерција. - Помогнете им на вашите прекрасни деца да знаат некои основни знаења за резервоарот. Добра играчка за деца играчка за минијатурни резервоари. -Материјал : Орнамент на десктоп од дрво - може да биде како подарок за вашите деца на нивниот роденден, забава, Божиќ, Денот на децата и повеќе музички кутии со рака. - Безбедна прекрасна играчка за бебе, лесна за разбирање и земање. Шарени играчки можат да му помогнат на бебето да го подобри препознавањето на бојата со рачно музички кутија. ГОДИНИ Опис. Бои. Мумска играчка за резервоарот тие можат да бидат подарок за роденден или подарок за одмор на деца.

Основни карактеристики

Најдобри понуди