• Обновено
Phoenix Birds Switch Switch налепница за игра Убава шема на налепница за заштитен филм за заштита на кожата, компатибилен со прекинувачот Lite

Phoenix Birds Switch Switch налепница за игра Убава шема на налепница за заштитен филм за заштита на кожата, компатибилен со

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

ПВЦ отстранлив лепило. Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна налепница за прекинувач е изработена од ПВЦ отстранлив лепило, мазно и дебело доволно за да се чувствува удобно на површината и лесно да се залепи. Многу фитинг : Оваа налепница има точна положба на дупките на клучеви и заоблени агли, близу до вашиот прекинувач радост, конзола, рачка и база како кожа, со деликатна мат текстура. Уникатни отпечатоци : Оваа налепница за игра има многу уникатни и модерни отпечатоци за да изберете, модерната налепница може добро да го украси вашиот прекинувач за да добиете подобро искуство за гледање и да ја покаже вашата личност. Лесен за употреба : Налепницата против меурчиња е изработена од ПВЦ самолепливо лепило без остаток, а воздушниот канал е ослободен од меурчиња, налепницата за кожа е лесна за залепување и отстранување, без да се грижи за лепливи остатоци. Максимална заштита : Оваа налепници на прекинувачот обезбедуваат покриеност на работ до работ за вашата опрема да обезбеди максимална заштита и да ја заштити целата ваша конзола за прекинувач и делови од прашина и гребнатини. ПВЦ отстранлив лепило. Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна налепница за прекинувач е изработена од ПВЦ отстранлив лепило, мазно и дебело доволно за да се чувствува удобно на површината и лесно да се залепи. Многу фитинг : Оваа налепница има точна положба на дупките на клучеви и заоблени агли, близу до вашиот прекинувач радост, конзола, рачка и база како кожа, со деликатна мат текстура. Уникатни отпечатоци : Оваа налепница за игра има многу уникатни и модерни отпечатоци за да изберете, модерната налепница може добро да го украси вашиот прекинувач за да добиете подобро искуство за гледање и да ја покаже вашата личност. Лесен за употреба : Налепницата против меурчиња е изработена од ПВЦ самолепливо лепило без остаток, а воздушниот канал е ослободен од меурчиња, налепницата за кожа е лесна за залепување и отстранување, без да се грижи за лепливи остатоци. Максимална заштита : Оваа налепници на прекинувачот обезбедуваат покриеност на работ до работ за вашата опрема да обезбеди максимална заштита и да ја заштити целата ваша конзола за прекинувач и делови од прашина и гребнатини. Модна печатена налепница за прекинувач Смешна целосна завиткана кожа за заштита на кожата за прекинувач радост конзола рачка и база.

Основни карактеристики

Најдобри понуди