• Обновено
Еирикс ленти за отпорност за нозе и задник, сет од 3 ленти за кругови на колкови, фитнес круг плен јамка ленти за ткаенини, анти -лизгачки еластични спортски ленти за

Еирикс ленти за отпорност за нозе и задник, сет од 3 ленти за кругови на колкови, фитнес круг плен јамка ленти за ткаенини,

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

【Ленти за вежбање на ткаенини】 : Користејќи јамки за вежбање со ленти за нозе и задник за да се загреат, модифицирајте ги нозете и обликувајте убава фигура. Ослободете го притисокот и заморот ефикасно. 【Сет од 3 ленти за вежбање】 : опсезите за отпорност на колкот се поделени на 3 различни нивоа на отпорност : светло, средно и тешка. Не се грижи за опсегот премногу лабава или премногу тесна, лесно префрлајте се помеѓу 3 нивоа на ваш избор во секое време . Design Не-лизгачки дизајн】 : Работни ленти се направени од издржлив материјал за еластична ткаенина. Секој опсег има внатрешен слој на зафат што не се лизга. 【Дома или вежби за теретани】 : Опсерите за вежбање на отпор може да се применат за низа јога, пилатес, тегови, сквотови, истегнување, обука, обука на телото на плажа и секаков вид спорт. Тие можат да се користат дома, во теретана, додека патуваат, па дури и на отворено. 【ГАРАНЦИЈА 1 година】 ↬ ↬ Ако овој опсег за фитнес отпор не е погоден за вас или за какви било пробоми, ве молиме контактирајте со нас во секое време и ние ќе ви обезбедиме задоволителна услуга по продажбата. 【Ленти за вежбање на ткаенини】 : Користејќи јамки за вежбање со ленти за нозе и задник за да се загреат, модифицирајте ги нозете и обликувајте убава фигура. Ослободете го притисокот и заморот ефикасно. 【Сет од 3 ленти за вежбање】 : опсезите за отпорност на колкот се поделени на 3 различни нивоа на отпорност : светло, средно и тешка. Не се грижи за опсегот премногу лабава или премногу тесна, лесно префрлајте се помеѓу 3 нивоа на ваш избор во секое време . Design Не-лизгачки дизајн】 : Работни ленти се направени од издржлив материјал за еластична ткаенина. Секој опсег има внатрешен слој на зафат што не се лизга. 【Дома или вежби за теретани】 : Опсерите за вежбање на отпор може да се применат за низа јога, пилатес, тегови, сквотови, истегнување, обука, обука на телото на плажа и секаков вид спорт. Тие можат да се користат дома, во теретана, додека патуваат, па дури и на отворено. 【ГАРАНЦИЈА 1 година】 ↬ ↬ Ако овој опсег за фитнес отпор не е погоден за вас или за какви било пробоми, ве молиме контактирајте со нас во секое време и ние ќе ви обезбедиме задоволителна услуга по продажбата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�