• Обновено
Силиконска лажица 2 парчиња ориз лопатка златна бакарна ориз шпатула не-стап ориз лажица азиски ориз корач од ориз лажица за домашен ресторан кујна суши бар не'рѓос

Силиконска лажица 2 парчиња ориз лопатка златна бакарна ориз шпатула не-стап ориз лажица азиски ориз корач од ориз лажица за

DEN 393.44
Во магацинот.

Залиха

Мазните лажици од ориз ги прават. Уживајте во залак ориз и исчистете без грижа. Направено од висока класа и премиум бакарни материјали, оваа лажица ориз е многу практична и издржлива. Ергономски дизајнираната рачка има добар зафат за да обезбеди лесно ракување со лажицата. Тоа е мала во големина, што го олеснува складирањето и удобен за употреба. Можете лесно да ги исчистите и измиете лажиците од оризот и нема да предизвикате повредени на вашите раце. Совршено за пренесување на еластичен, мек ориз убаво од шпоретот на ориз до вашата чинија. Мазните лажици од ориз ги прават. Уживајте во залак ориз и исчистете без грижа. Направено од висока класа и премиум бакарни материјали, оваа лажица ориз е многу практична и издржлива. Ергономски дизајнираната рачка има добар зафат за да обезбеди лесно ракување со лажицата. Тоа е мала во големина, што го олеснува складирањето и удобен за употреба. Можете лесно да ги исчистите и измиете лажиците од оризот и нема да предизвикате повредени на вашите раце. Совршено за пренесување на еластичен, мек ориз убаво од шпоретот на ориз до вашата чинија. Опис Предметот е лажичка со ориз, изработен од врвен бакарен материјал, доволно безбеден за употреба. Овој дизајн на површината што не е стап е многу практичен и оризот нема да се држи до лопатка. Тоа е точно за мешање на топли супи, кари и други јадења. Мало е во големина, што го олеснува складирањето и е погодно за употреба. Можете лесно да ги исчистите и измиете лажиците од оризот и нема да предизвикате повредени на вашите раце. Карактеристики- Боја : Златен- Материјал : Бакар- Големина : 21.50x7.00x1.00cm/ 8.45x2.75x0.39in- Направен од висока класа и премиум бакарни материјали, оваа лажица ориз е многу практична и издржлива.- Ергономски дизајнираната рачка има рачка Добар зафат за да се обезбеди лесно ракување со лажицата.- Мазните лажици од ориз ги прават. Уживајте во залак од ориз и чист без грижа. Можете лесно да ги исчистите и измиете лажиците од оризот и нема да предизвикате повредени на вашите раце.- Боја : Златна.- Големина : 21,5x7x1cm. Пакет, вклучувајќи 2 x лажица ориз.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор
  • Обновено

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор

DEN 1.33

организатор на пилули патување чанта кутија кутии за лекови случај 7 лекови диспензерот големи џебови з

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја