• Обновено
16 Цврсто мешање на темно сиви фиоки за фиоки

16 Цврсто мешање на темно сиви фиоки за фиоки

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Направено до последен- со дебелина од 2,3 мм, овој сет на пластични ленти што се мешаат ги одржува вашите додатоци организирани. Овој сет на контејнери за организатор на бирото ќе ги задржи најважните и уредни за наредните години. Дизајниран со вашиот простор во умот- со 3 различни големини вклучени ги користете ги како организатор на фустани, организатор на бања, организатор на алатки, организатор на кујнски кабинети и многу повеќе!. Создадете своја сопствена организација- преуредете ги вашите пластични сепаратори за да одговараат на вашите потреби за додатоци, се вклопуваат во мали или големи простори. Одржува облека, занаетчиски материјали, прибор и додатоци за биро поделени. Бескрајни можности- Поделбите се идеални за уредување на која било фиока во лесно наоѓање решенија. Фиоките можат да бидат одделни или наредени, нудејќи повеќенаменско решение за потребите на вашата канцелариска организација. Варијации на големината- фиоките за снабдување организираат според големината и употребата. Содржи 6 мали компјутери (7,5*7,5*4,5 см), 6 средни компјутери (23,5*7,5*4,5 см) и 4 големи компјутери (23,5*16*4,5 см) (4 парчиња). Направено до последен- со дебелина од 2,3 мм, овој сет на пластични ленти што се мешаат ги одржува вашите додатоци организирани. Овој сет на контејнери за организатор на бирото ќе ги задржи најважните и уредни за наредните години. Дизајниран со вашиот простор во умот- со 3 различни големини вклучени ги користете ги како организатор на фустани, организатор на бања, организатор на алатки, организатор на кујнски кабинети и многу повеќе!. Создадете своја сопствена организација- преуредете ги вашите пластични сепаратори за да одговараат на вашите потреби за додатоци, се вклопуваат во мали или големи простори. Одржува облека, занаетчиски материјали, прибор и додатоци за биро поделени. Бескрајни можности- Поделбите се идеални за уредување на која било фиока во лесно наоѓање решенија. Фиоките можат да бидат одделни или наредени, нудејќи повеќенаменско решение за потребите на вашата канцелариска организација. Варијации на големината- фиоките за снабдување организираат според големината и употребата. Содржи 6 мали компјутери (7,5*7,5*4,5 см), 6 средни компјутери (23,5*7,5*4,5 см) и 4 големи компјутери (23,5*16*4,5 см) (4 парчиња). Овој сет на организаторот на организаторот на фиоките со темно сива боја од 16 парчиња е решението за вашите организациски потреби. Овие фиоки ги организираат и поделат сите ваши материјали, правејќи го вашиот кабинет за складирање на бањата уредно и уредно. Користете го за организација за складирање кујна или решенија за суета за шминка. Одлично е за додатоците за вашата канцеларија, да ги чувате сите заедно и лесно да се најдат, дури може да се користи како организатор на алатки. Можностите се бесконечни. Овие ленти се направени да траат со нивната дебелина од 2,3 мм, овозможувајќи поголема издржливост и цврстина. Дизајнот за блокирање ви овозможува да ја преуредите вашата фиока за биро за начинот на кој работи најдобро за вас. Се вклопува во многу различни димензии на фиоки и кабинети. Фиоките можат да бидат одделни или наредени за да се користат како организатор на длабоки фиоки. Создавање свој простор. 3 различни големини наоѓаат решенија за целата ваша кујна, домашна канцеларија, спална соба, алатки, суета биро, расадник и потреби за бања. Варијации на големината- фиоките за снабдување организираат според големината и употребата. Содржи 6 мали компјутери (7,5*7,5*4,5 см), 6 средни компјутери (23,5*7,5*4,5 см) и 4 големи компјутери (23,5*16*4,5 см) (4 парчиња).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија
  • Обновено

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија

DEN 3.00

Украсете ја вашата работна соба и одржувајте ги вашите книги организирани и со оглед на тоа,заоблените �

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.
  • Обновено

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.

DEN 1.33

Со вклучен комплет за боја, можете да внесете личен допир и креативност за да создадете подарок за мама �

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в