• Обновено
16 Цврсто мешање на темно сиви фиоки за фиоки

16 Цврсто мешање на темно сиви фиоки за фиоки

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Направено до последен- со дебелина од 2,3 мм, овој сет на пластични ленти што се мешаат ги одржува вашите додатоци организирани. Овој сет на контејнери за организатор на бирото ќе ги задржи најважните и уредни за наредните години. Дизајниран со вашиот простор во умот- со 3 различни големини вклучени ги користете ги како организатор на фустани, организатор на бања, организатор на алатки, организатор на кујнски кабинети и многу повеќе!. Создадете своја сопствена организација- преуредете ги вашите пластични сепаратори за да одговараат на вашите потреби за додатоци, се вклопуваат во мали или големи простори. Одржува облека, занаетчиски материјали, прибор и додатоци за биро поделени. Бескрајни можности- Поделбите се идеални за уредување на која било фиока во лесно наоѓање решенија. Фиоките можат да бидат одделни или наредени, нудејќи повеќенаменско решение за потребите на вашата канцелариска организација. Варијации на големината- фиоките за снабдување организираат според големината и употребата. Содржи 6 мали компјутери (7,5*7,5*4,5 см), 6 средни компјутери (23,5*7,5*4,5 см) и 4 големи компјутери (23,5*16*4,5 см) (4 парчиња). Направено до последен- со дебелина од 2,3 мм, овој сет на пластични ленти што се мешаат ги одржува вашите додатоци организирани. Овој сет на контејнери за организатор на бирото ќе ги задржи најважните и уредни за наредните години. Дизајниран со вашиот простор во умот- со 3 различни големини вклучени ги користете ги како организатор на фустани, организатор на бања, организатор на алатки, организатор на кујнски кабинети и многу повеќе!. Создадете своја сопствена организација- преуредете ги вашите пластични сепаратори за да одговараат на вашите потреби за додатоци, се вклопуваат во мали или големи простори. Одржува облека, занаетчиски материјали, прибор и додатоци за биро поделени. Бескрајни можности- Поделбите се идеални за уредување на која било фиока во лесно наоѓање решенија. Фиоките можат да бидат одделни или наредени, нудејќи повеќенаменско решение за потребите на вашата канцелариска организација. Варијации на големината- фиоките за снабдување организираат според големината и употребата. Содржи 6 мали компјутери (7,5*7,5*4,5 см), 6 средни компјутери (23,5*7,5*4,5 см) и 4 големи компјутери (23,5*16*4,5 см) (4 парчиња). Овој сет на организаторот на организаторот на фиоките со темно сива боја од 16 парчиња е решението за вашите организациски потреби. Овие фиоки ги организираат и поделат сите ваши материјали, правејќи го вашиот кабинет за складирање на бањата уредно и уредно. Користете го за организација за складирање кујна или решенија за суета за шминка. Одлично е за додатоците за вашата канцеларија, да ги чувате сите заедно и лесно да се најдат, дури може да се користи како организатор на алатки. Можностите се бесконечни. Овие ленти се направени да траат со нивната дебелина од 2,3 мм, овозможувајќи поголема издржливост и цврстина. Дизајнот за блокирање ви овозможува да ја преуредите вашата фиока за биро за начинот на кој работи најдобро за вас. Се вклопува во многу различни димензии на фиоки и кабинети. Фиоките можат да бидат одделни или наредени за да се користат како организатор на длабоки фиоки. Создавање свој простор. 3 различни големини наоѓаат решенија за целата ваша кујна, домашна канцеларија, спална соба, алатки, суета биро, расадник и потреби за бања. Варијации на големината- фиоките за снабдување организираат според големината и употребата. Содржи 6 мали компјутери (7,5*7,5*4,5 см), 6 средни компјутери (23,5*7,5*4,5 см) и 4 големи компјутери (23,5*16*4,5 см) (4 парчиња).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце