• Обновено
Ahastyle iwatch Stand Silicone Charging Holder Accoders за Apple Watch Series 8/Ultra/SE2/7/6/SE/5/4/3/2/1, поддржува режим на ноќна мерка 【адаптери што не се вклучени】

Ahastyle iwatch Stand Silicone Charging Holder Accoders за Apple Watch Series 8/Ultra/SE2/7/6/SE/5/4/3/2/1, поддржува режим

DEN 143.84
Во магацинот.

Залиха

⌚ 【Компатибилност】 Компатибилен со Apple Watch Series 8 (2022), Ultra (2022), SE2 (2022), серија 7, серија 6, серија 5, серија 4, серија 3, серија 2, серија 1, серија SE (49mm/ 45мм/44мм/42мм/41мм/40мм/38мм). Забележете дека ве молиме отстранете го случајот кога аплицирате во Apple Watch Ultra 49mm (2022). ⌚ 【Носител на Apple Watch】 Дизајниран да направи полнење и прикажување на вашиот Apple Watch што е можно погодно со тоа што дејствувате како ноќна ноќ или штанд за пристаништето што го одржува вашиот полнач на Apple Watch безбедно на место и го одржува вашиот кабел уреден. ⌚ 【Премиум силиконски приклучок за полнење】 Овој штанд на Apple Watch направен од врвен силиконски материјал, ја подобрува стабилноста и ги штити вашите уреди подалеку од гребење. ⌚ 【Лесно за употреба】 Едноставно поставете го вашиот Apple Watch на штандот за да го наполните вашиот часовник; Чувајте го овој штанд во близина на вашиот кревет за да овозможите употреба на клучни функции, како што се алармни часовници и пораки. Тоа е совршен избор како подарок Божиќ на вашето семејство или пријател. Топли совети】 Силиконскиот штанд работи само со оригинални адаптери за i Watch. Кабли, адаптери и уреди не се вклучени. (30-дневна гаранција за враќање на парите 100% и гаранција за замена од 12 месеци). кабел за полнење. кабел за полнење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди