• Обновено
Llryn 9 нивоа решетката за чевли 50 пара неткаени ткаенини за чевли за чевли Организатор на организатор

Llryn 9 нивоа решетката за чевли 50 пара неткаени ткаенини за чевли за чевли Организатор на организатор

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

★ Лесен материјал за перење отпорен на вода. ★ Лесно за склопување - Едноставно склопување и собрание. Исто така е лесно да се исчисти. ★ Цврст, исто така, има трајни пластични делови за да се обезбеди стабилна. ★ Лесен материјал за перење отпорен на вода. ★ Лесно за склопување - Едноставно склопување и собрание. Исто така е лесно да се исчисти. ★ Цврст, исто така, има трајни пластични делови за да се обезбеди стабилна. Димензии на решетката за чевли Должина : 58 см ширина : 30 см Висина : 159 см Материјал : Метален производ Волумен : 60,0 см * 22,0 см * 7,0 см чевли Организаторот на решетката е внимателно дизајниран и ситно изработен со избрани железни столбови и пластични конектори, направете го вашиот дом уредно уредно И заштедете простор за вас. Исто така е пристојна решетка за чување на чевли и добро се вклопува во вас дома, хотел, ресторан, дом, канцеларија, спална соба, дневна соба, стан, влезна врата, влегување, просторија за кал, спална соба, плакарот и така натаму. Оваа решетка за чевли за заштеда на простор, исто така, може да се стави во агол или во сала.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

50pcs PCF8563P PCF8563 DIP8
  • Обновено

50pcs PCF8563P PCF8563 DIP8

DEN 1.67

Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло Само пребарувајте клучни зборови во н