• Обновено
PDGJG рачен мини безбедносен степлер без главни делови, 7 листови за врзување хартија без главни делови, канцеларија на колеџ

PDGJG рачен мини безбедносен степлер без главни делови, 7 листови за врзување хартија без главни делови, канцеларија на колеџ

DEN 1557.12
Во магацинот.

Залиха

Еколошкиот спојник може да ја поправи хартијата без главни делови и е лесен за употреба. Ергономскиот дизајн е големина на дланка и заштеда на труд, дури и за деца. Силна способност за фиксирање, лесно може да поправи до 8 листови хартија. Погодно за сите видови хартиени документи, многу погодни за училишта, домови, продавници и канцеларии. Нема потреба да се исчистат главните делови, а хартијата може директно да се стави во уништувачот. Еколошкиот спојник може да ја поправи хартијата без главни делови и е лесен за употреба. Ергономскиот дизајн е големина на дланка и заштеда на труд, дури и за деца. Силна способност за фиксирање, лесно може да поправи до 8 листови хартија. Погодно за сите видови хартиени документи, многу погодни за училишта, домови, продавници и канцеларии. Нема потреба да се исчистат главните делови, а хартијата може директно да се стави во уништувачот. Материјал : Големина на пластика : 135 × 70 × 3ommbinding Дебелина : 8 листови (стандардна хартија А4) Стејлерот за животната средина може да ја поправи хартијата без главни делови и е лесен за употреба. Ергономскиот дизајн е големина на дланка и заштеда на труд, дури и за деца .Strong Способност за фиксирање, лесно може да поправи до 8 листови хартија. Исклучиво за сите видови хартиени документи, многу погодни за училиштата, домовите, продавниците и канцелариите. Нема потреба да ги исчистите деловите, а хартијата може да биде директно ставете во уништувачот. Содржина на пакувања : 1 x Staplernotos : 1. Рачно мерење, ве молиме, дозволете ја грешката 1 ~ 3мм, благодарам.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Артроиден режим вазна здраво пролетен доормат, сезонски пролетно лето Велигденски годишнина од годишнината од дворот на дворот
  • Обновено

Артроиден режим вазна здраво пролетен доормат, сезонски пролетно лето Велигденски годишнина од годишнината од дворот на дворот

DEN 1267.20

Совршено за домашен декор : Добредојдовте на гостите во вашиот дом со овој уникатен, сезонски доормат...

Подароци за ден на мајки од ептејплеј од ќерка син, мама подароци двострани ротирачки 4 x 6 дрвени рамки за слики со топло приврзоци
  • Обновено

Подароци за ден на мајки од ептејплеј од ќерка син, мама подароци двострани ротирачки 4 x 6 дрвени рамки за слики со топло приврзоци

DEN 2.33

? Тоа е совршен начин да ја искажете својата loveубов и благодарност за вашата негувана мајка ? Богатство �

50pcs PCF8563P PCF8563 DIP8
  • Обновено

50pcs PCF8563P PCF8563 DIP8

DEN 1.67

Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло Само пребарувајте клучни зборови во н