• Обновено
Божиќни плочи и салфетки за божиќни салфери - Божиќен сад за вечера за празничен празник Божиќна забава, момче и девојче Дизајн на колачиња од ѓумбир, вклучува плоч?

Божиќни плочи и салфетки за божиќни салфери - Божиќен сад за вечера за празничен празник Божиќна забава, момче и девојче Дизајн

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

Одлично за Божиќ : Никогаш нема да ги знаете да бидат толку симпатични. Децата ќе бидат толку среќни што ќе го видат овој прекрасен декор за забави со светла боја. Можете исто така да го користите на роденден, бебешки туш и други забави. Убаво е да се има сет за појавување за Божиќ. Пакетот вклучува : овие Божиќни садови за еднократна употреба, вклучително и 24 парчиња 9 '' Вечерани плочи, 24 парчиња 7 '' десертни плочи, чаши 24 парчиња 9oz, салфетки 24 парчиња, пластични ножеви од 24 парчиња, пластични лажици 24 парчиња, 24 парчиња пластични видови. Висок квалитет : Плочите и чашите се изработени од чист и здрав бел картон. Салфетки изработени од 100% девица пулпа од дрво, печатено со мастило со храна. Салфетките се меки и апсорбираат. Лесно расчистување : Само што треба едноставно да располагате со Божиќни садови поставени по употреба, и ќе го задржите Божиќното лесно расчистување и ќе уживате во повеќе време со пријателите и семејството. Големина : Дијаметарот на божиќната вечера е 9 '', дијаметарот на Божиќната десерт е 7 '', салфетки се 3 и мери 13 ”x 13”, големината на чашата е 9oz. Одлично за Божиќ : Никогаш нема да ги знаете да бидат толку симпатични. Децата ќе бидат толку среќни што ќе го видат овој прекрасен декор за забави со светла боја. Можете исто така да го користите на роденден, бебешки туш и други забави. Убаво е да се има сет за појавување за Божиќ. Пакетот вклучува : овие Божиќни садови за еднократна употреба, вклучително и 24 парчиња 9 '' Вечерани плочи, 24 парчиња 7 '' десертни плочи, чаши 24 парчиња 9oz, салфетки 24 парчиња, пластични ножеви од 24 парчиња, пластични лажици 24 парчиња, 24 парчиња пластични видови. Висок квалитет : Плочите и чашите се изработени од чист и здрав бел картон. Салфетки изработени од 100% девица пулпа од дрво, печатено со мастило со храна. Салфетките се меки и апсорбираат. Лесно расчистување : Само што треба едноставно да располагате со Божиќни садови поставени по употреба, и ќе го задржите Божиќното лесно расчистување и ќе уживате во повеќе време со пријателите и семејството. Големина : Дијаметарот на божиќната вечера е 9 '', дијаметарот на Божиќната десерт е 7 '', салфетки се 3 и мери 13 ”x 13”, големината на чашата е 9oz. За еднократна употреба на садови за Божиќни садови Hipe Wo вклучува : 24 компјутери x 9 '' Божиќни плочи за вечера за еднократна употреба 24 парчиња x 7 '' Божиќни десертни плочи за еднократна употреба 24 парчиња x 24 компјутери x пластични зелени вилушки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација
  • Обновено

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација

DEN 1.00

Стил А, боја : H Пакетот вклучува : 1 кутија налепници за нокти Материјал : Акрилик Број на парчиња : Комбо П

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања
  • Обновено

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања

DEN 407.84

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : ☂ оксфорд ткаенина материјал, вграден во �