• Обновено
Parliky Crease Outdoor за практична анти-завеса за почетен екран инч инч затворен проект за преклопување на филмот преносен алатка Универзална театарска филмови Проектор пр

Parliky Crease Outdoor за практична анти-завеса за почетен екран инч инч затворен проект за преклопување на филмот преносен

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Практичен екран за проекција- Светлината рамномерно расфрлана проекција на секоја област на дисплеј, бојата на природниот животен век, долгогодишниот часовник не е лесен за замор. Екран за проекција- Екранот за проекција е многу удобен за складирање по преклопувањето, што може да се стави во торбата за заштеда на просторот. Екран за проектори против безобразност-Екранот за проекција ви овозможува да имате најудобно искуство насекаде. Екран за домашно кино- Можете да ги презентирате графиките и податоците на вашата компанија во канцеларијата, споделувајќи ги вашите фотографии на вашиот предлог брак. Домашни материјали- преносни, многу удобни за чување. Список на пакети 1 x Проекторски екран 6 x Лепливи куки Карактеристики - Светлината рамномерно расфрлана проекција на секоја област на дисплеј, бојата на природниот животен век, долгогодишниот часовник не е лесен за замор на 60 -инчен проектор. - Екранот за проекција е многу удобен за складирање по преклопувањето, што може да се стави во торбата за зачувување на екранот на проекторот за вселенско домаќинство. - Може да биде за домашно кино, филмови на отворено, конференции, забава, игри, свадби, настани, барови, квадрати, патио, лоби, кукли во сенка, цркви, итн. Преносен екран за проекција. -Материјал : Екранот на проекторот против полиестер против криминал. -Којност : Екран за проектор за бели дома. -Сиза : Прибл. 122 x 77 x 0,2 cm / 48.03 x 30,31 x 0,08 инчи преносен филм на проекторот. - Оставено со голема осветленост, добра јасност на сликање, голем екран за проекција на агол на гледање. - Екранот на проекторот е изработен од полиестерско влакно, кое може да се брчки, со што се обезбедува совршен ефект на проекција за преклопување завеса. Wallиден проектор екран може да биде за домашно кино, филмови на отворено, конференции, забава, игри, свадби, настани, барови, лоби, кукли во сенка, цркви, итн. Без жолта, без деформација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи
  • Обновено

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи

DEN 1592.00

атлетски шорцеви за мажи Увезени теретана црни шорцеви менс жан шорцеви пакет мажи летни шорцеви смешн�

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја