• Обновено
Parliky Crease Outdoor за практична анти-завеса за почетен екран инч инч затворен проект за преклопување на филмот преносен алатка Универзална театарска филмови Проектор пр

Parliky Crease Outdoor за практична анти-завеса за почетен екран инч инч затворен проект за преклопување на филмот преносен

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Практичен екран за проекција- Светлината рамномерно расфрлана проекција на секоја област на дисплеј, бојата на природниот животен век, долгогодишниот часовник не е лесен за замор. Екран за проекција- Екранот за проекција е многу удобен за складирање по преклопувањето, што може да се стави во торбата за заштеда на просторот. Екран за проектори против безобразност-Екранот за проекција ви овозможува да имате најудобно искуство насекаде. Екран за домашно кино- Можете да ги презентирате графиките и податоците на вашата компанија во канцеларијата, споделувајќи ги вашите фотографии на вашиот предлог брак. Домашни материјали- преносни, многу удобни за чување. Список на пакети 1 x Проекторски екран 6 x Лепливи куки Карактеристики - Светлината рамномерно расфрлана проекција на секоја област на дисплеј, бојата на природниот животен век, долгогодишниот часовник не е лесен за замор на 60 -инчен проектор. - Екранот за проекција е многу удобен за складирање по преклопувањето, што може да се стави во торбата за зачувување на екранот на проекторот за вселенско домаќинство. - Може да биде за домашно кино, филмови на отворено, конференции, забава, игри, свадби, настани, барови, квадрати, патио, лоби, кукли во сенка, цркви, итн. Преносен екран за проекција. -Материјал : Екранот на проекторот против полиестер против криминал. -Којност : Екран за проектор за бели дома. -Сиза : Прибл. 122 x 77 x 0,2 cm / 48.03 x 30,31 x 0,08 инчи преносен филм на проекторот. - Оставено со голема осветленост, добра јасност на сликање, голем екран за проекција на агол на гледање. - Екранот на проекторот е изработен од полиестерско влакно, кое може да се брчки, со што се обезбедува совршен ефект на проекција за преклопување завеса. Wallиден проектор екран може да биде за домашно кино, филмови на отворено, конференции, забава, игри, свадби, настани, барови, лоби, кукли во сенка, цркви, итн. Без жолта, без деформација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања
  • Обновено

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања

DEN 407.84

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : ☂ оксфорд ткаенина материјал, вграден во �

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,
  • Обновено

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за склади