• Обновено
Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација на налепници за нокти на нокти -R

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Стил А, боја : H. Пакетот вклучува : 1 кутија налепници за нокти. Материјал : Акрилик. Број на парчиња : Комбо. Потекло : Кина на копното. Стил А, боја : H. Пакетот вклучува : 1 кутија налепници за нокти. Материјал : Акрилик. Број на парчиња : Комбо. Потекло : Кина на копното. Спецификации : Налепниците за уметност на ноктите се привлечни и креативни и ви даваат визуелно влијание лесно, како и да ви овозможат да имате убава и специјална уметност за нокти, поради тоа што имаат исклучителни обрасци на лисја од јавор. Погодно за секојдневно, датум, забава, фестивал и повеќе. Налепниците на Nail се самолепливи и можат лесно да се искинат со пинцети или прсти, а не лесни за кршење. Не мора да одите кај професионален фризер и дали може да се прикаже реалистични насликани нокти за неколку минути дома. Изработено од врвен материјал за миленичиња, налепницата за нокти е еколошка, трајна и безбедна за ноктите или кожата. Должината на должината на Производот е околу 12,5 см, ширината е околу 10 см, а висината е околу 3цм е погодна за домашна употреба или професионална употреба. Можете да ја споделите оваа прекрасна налепница за уметност за нокти со вашите пријатели, соученици и семејство. Големини Детали : Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата поради различна прирачник Мерење.Пакаж Вклучува : 1 Кутија на налепници за нокти Специфики : Материјал : Акрилици на парчиња : Комборигин : Тип на копно за чинаим : Rhinestone & Decoration.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија
  • Обновено

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија

DEN 3.00

Украсете ја вашата работна соба и одржувајте ги вашите книги организирани и со оглед на тоа,заоблените �

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња
  • Обновено

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња

DEN 351.52

? ПАКЕТ ОРГАНИЗАТОР НА ДОКУМЕНТИНудејќи вкупно 100 парчиња, овој пакет за поднесување содржи 12 комплети р

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач
  • Обновено

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.
  • Обновено

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.

DEN 1.33

Со вклучен комплет за боја, можете да внесете личен допир и креативност за да создадете подарок за мама �