• Обновено
Скелети за танцување во цветната градина со молив со молив со двојно слој Пенки за канцелариски материјал за шминка за шминка кутија за држач за торбичка со патент

Скелети за танцување во цветната градина со молив со молив со двојно слој Пенки за канцелариски материјал за шминка за шминка

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

【Материјал】 куќиштето со молив со двојно слој е изработено од висококвалитетен полиестер со мазен патент, одлично шиење и издржлив материјал ви даваат мек допир. 【Специјален дизајн】 Нашиот случај со моливи има уникатен дизајн на одделот, предниот надворешен џеб е совршен за поставување владетели или други предмети, а надворешната обвивка е дизајниран со самолеплива магична тока, што може ефикасно да спречи лизгање на предметите. Можете лесно да ги организирате вашите предмети и да ја одржувате вашата работна маса чиста и уредна. 【Совршена големина】 Двоен слој молив Должина на случајот : 8,7 инчи, ширина : 4,3 инчи, висина : 13,1 инчи, простор за складирање на голем капацитет, може да складира разни предмети како што се моливи, пенкала, бришачи, итн. Што ви треба секој ден, удобно за секојдневно носење. 【Occasion】This double-layer pencil case can be used in a wide range, the double-layer zipper bag can be used as a pencil case, office supplies organization, cosmetic bag, and can also be carried when going on vacation, work, Училиште, патување, итн., Може да ви помогне полесно да користите индуктивни предмети. Можете исто така да го подарите овој случај со молив на вашето семејство и пријатели во посебни денови како нови години, Денот на благодарноста, родендените, итн. 【Внимание-случајот со двослоен молив може да се измие, а не да се избели, температурата на течноста за перење не треба да биде Премногу високо и висат да се исушат. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, можете да контактирате со нашата услуга за клиенти во секое време, а нашата услуга за клиенти ќе ви даде совршено решение во рок од 24 часа. Ова е неопходен случај со молив со двоен слој во вашиот секојдневен живот! Случајот со молив со двојно слој е изработен од високо квалитетен мек материјал со добра еластичност и реверзибилност. Нашиот двослоен случај со молив има различни стилови за да изберете, да ги задоволите вашите различни потреби, лесно да чувате разни предмети и да ги решите вашите различни потреби, предметите може да се извадат во секое време.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња
  • Обновено

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња

DEN 351.52

? ПАКЕТ ОРГАНИЗАТОР НА ДОКУМЕНТИНудејќи вкупно 100 парчиња, овој пакет за поднесување содржи 12 комплети р