• Обновено
3062TL21.2517BSW AMETRIC® Metrick Taper Lock 2517 BSW метрички метрички метрички метрички, за ISO 12B-3 ролери, 21 заби, 136 mm надворешен дијаметар, без HUB, 49,8 mm ширина, материјал C1045 челик, 1/2 X12 TPI BSW

3062TL21.2517BSW AMETRIC® Metrick Taper Lock 2517 BSW метрички метрички метрички метрички, за ISO 12B-3 ролери, 21 заби, 136

DEN 795.20
Во магацинот.

Залиха

1-012-3062 TL21.2517 BSW AMETIRC (R) Број на дел. Заклучување на Taper 2517 BSW метрички метрички метрички метрички ланци за ISO 12 B-3 ролери. 21 заби. Без центар. Материјал C1045 челик. 1-012-3062 TL21.2517 BSW AMETIRC (R) Број на дел. Заклучување на Taper 2517 BSW метрички метрички метрички метрички ланци за ISO 12 B-3 ролери. 21 заби. Без центар. Материјал C1045 челик. 1-012-3062 TL21.2517 BSW Број на америчен дел. Ние ги користиме објавените стапки на испорака на e Bay/ Ние не ги обележуваме овие обвиненија. Ве молиме, потврдете ги таксите за испорака пред да нарачате. Заклучување на заклучување 2517 BSW метрички метрички метрички метрички за заби за ISO 12 B-3 ролери 21 заби 136 mm надворешен дијаметар (DE) 127,82 mm Дијаметар на теренот (DP) MM Hub Дијаметар (DM) 49,8 mm ширина (A) 49,8 mm материјал за заби (б3) C1045 челична форма 5, 1/2 "x12 TPI BSW Thread Chary Наведена е за една заплет без прегратки или плочи. BSW се однесува на британски стандардни навои на Whitworth. Забележете дека бургиските бури се подготвени за BSW (британски стандард Витворт конец) што се користи во Европа и не се заменливи со нишки од 1/2 инчи ANSI (американски). Само големини на грмушка 2517, 3525 и 3535 користат 1/2 инчи кои не се мешаат ANSI нишки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,
  • Обновено

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,

DEN 275.20

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�