• Обновено
1974 година на 48 -ти роденден Везено тато капа - Гроздобер 48 годишна облека за роденденско капаче зелено камо

1974 година на 48 -ти роденден Везено тато капа - Гроздобер 48 годишна облека за роденденско капаче зелено камо

DEN 630.40
Во магацинот.

Залиха

100% памук. Увезени. Затворање на тока. Само миење на рацете. Јупоонг 6245см - Неструктурирана класична тато Кап. Везени графички тато капи со големина на возрасни не се само за татковците. Овој има низок профил со прилагодлива лента и криви визир. Неструктурирана класична тато капа 100% чино памук Twill 6-панел, низок профил 6 везени очни капаци 3 ⅛ ”(7,6 см) Круна на главата : 20 ½ ″ –21 ″ (50,8 см-53,3 см) една големина одговара на сите прилагодливи ленти со античка тока.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(