• Обновено
6 парчиња цврсто месинг капаче за полнење со месинг 1 lb шише со шише со шише со капаци за гас Цилиндер запечатен капа за заштита на капачето

6 парчиња цврсто месинг капаче за полнење со месинг 1 lb шише со шише со шише со капаци за гас Цилиндер запечатен капа за заштита

DEN 175.84
Во магацинот.

Залиха

Големина : Внатрешниот дијаметар на цврста месинг капа е приближно. 2,4 см/ 0,94 инчи, висината е 1,5 см/ 0,6 инчи, големината може да ви помогне да зашрафете директно на шишињата со пропан од 1 lb или цилиндрите за да ги заштитите вашите работи од нечистотија и да го намалите отпадот. Убав материјал : Овие капачиња за шише со пропан се изработени од месинг, месинг конструкцијата ги прави лесно да се пробијат, тие можат да послужат долго време за зачувување на пропан. Како да користите : Само треба да го завршите капачето за шише со месинг директно на шишињата или цилиндрите од 1 lb или цилиндрите, капачињата за шишиња со пропан се важни кога ќе го ставите резервоарот во складирање и можете да го задржите резервоарот целосно запечатен. Соодветни апликации : Овие запечатени капачиња со пропан се убави за вашата скара, печки за кампување, грејач на пропан, домашни апликации или нешто што користи резервоар за пропан од 1 lb. Пакет Вклучи : Пакетот доаѓа со 6 парчиња 1 lb цврсто месинг за шише со шише со шише со шише, што може да ги задоволи вашите барања за количина за да користите долго време или да се справите со вашиот итен случај за време на секојдневниот живот или работа. Големина : Внатрешниот дијаметар на цврста месинг капа е приближно. 2,4 см/ 0,94 инчи, висината е 1,5 см/ 0,6 инчи, големината може да ви помогне да зашрафете директно на шишињата со пропан од 1 lb или цилиндрите за да ги заштитите вашите работи од нечистотија и да го намалите отпадот. Убав материјал : Овие капачиња за шише со пропан се изработени од месинг, месинг конструкцијата ги прави лесно да се пробијат, тие можат да послужат долго време за зачувување на пропан. Како да користите : Само треба да го завршите капачето за шише со месинг директно на шишињата или цилиндрите од 1 lb или цилиндрите, капачињата за шишиња со пропан се важни кога ќе го ставите резервоарот во складирање и можете да го задржите резервоарот целосно запечатен. Соодветни апликации : Овие запечатени капачиња со пропан се убави за вашата скара, печки за кампување, грејач на пропан, домашни апликации или нешто што користи резервоар за пропан од 1 lb. Пакет Вклучи : Пакетот доаѓа со 6 парчиња 1 lb цврсто месинг за шише со шише со шише со шише, што може да ги задоволи вашите барања за количина за да користите долго време или да се справите со вашиот итен случај за време на секојдневниот живот или работа. Карактеристики : Соодветни апликации : Овие запечатени капачиња со пропан за полнење се убави за вашата скара, печки за кампување, грејач на пропан, домашни апликации или нешто што користи резервоар за пропан од 1 lb. Како да користите : Само треба да го завршите капачето за шише со месинг директно на шишињата или цилиндрите од 1 lb или цилиндрите, капачињата за шишиња со пропан се важни кога ќе го ставите резервоарот во складирање и можете да го задржите резервоарот целосно запечатен. Спецификација : Материјал : Месинг Боја : Како што е прикажана сликата Тежина : 0,97 мл/ 28 g Висина : 1,5 см/ 0,6 инчи Внатрешен дијаметар : 2,4 см/ 0,94 инчи Големина : За пакет со шише со пропан од 1 lb Вклучи : 6 x Цврсто месинг капа Белешка : Ве молиме Оставете мала грешка на големината поради рачното мерење. Бојата може да биде малку поинаква поради различен сет на екранот.

Основни карактеристики

Material:
brass
Color:
as picture shows
Weight:
0.97 oz/ 28 g
Height:
1.5 cm/ 0.6 inch
Inner Diameter:
2.4 cm/ 0.94 inch
Size:
for 1 lb propane bottle
Package include:
6 x Solid brass cap :
Note:
Please allow a little error on the size due to manual measurement. :
The color may be slightly different because of different screen set. :

Најдобри понуди

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.
  • Обновено

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.

DEN 1.33

Со вклучен комплет за боја, можете да внесете личен допир и креативност за да создадете подарок за мама �

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи
  • Обновено

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи

DEN 1592.00

атлетски шорцеви за мажи Увезени теретана црни шорцеви менс жан шорцеви пакет мажи летни шорцеви смешн�

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор
  • Обновено

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор

DEN 1.33

организатор на пилули патување чанта кутија кутии за лекови случај 7 лекови диспензерот големи џебови з