• Обновено
Patkaw reptile terrarium скокање пајак 4pcs рептили геко фидер хранење храна чинија вода чинија за геко гуштер брада змеј случајна боја 6,5 см тарантула куќиште Тарантула куќишт?

Patkaw reptile terrarium скокање пајак 4pcs рептили геко фидер хранење храна чинија вода чинија за геко гуштер брада змеј случајна

DEN 169.44
Во магацинот.

Залиха

90. Можете да ги споделите нашите фидери со пријателите на llубителите на влекачи за да го продолжите вашето пријателство. Како неопходност за чување на влекачи, нашите резервоари за фидер можат да држат вода и храна, заштедувајќи ја просторијата на кафези. Со тркалезни рабови и мазна површина, фидерите се безбедни за да ги допрете и да не ги повредите рацете. Мал и корисен. Фидерите се лесни за употреба и инсталирање, кои се стабилни и удобни за вашиот влекач да пијат и јадат. Усвојување на врвен материјал за еднократно користење, резервоарите за хранење на влекачи се и без штети, практични за чувањето на влекачите. Опис, погледнете го нашиот производ ако сте заинтересирани за фидери на влекачи! Нашите резервоари за фидер за влекачи усвојуваат избран материјал за еднократно користење и безбеден дизајн, обезбедувајќи го вашето добро искуство и долгорочно користење. Одликувајќи се во мала големина, пловност и без дупка, фидерите се лесни за чистење низ вода и четка. Можете да ги ставите во кафези на пајаци, стонопиди, гуштери и други рептили со мали димензии. Бојата е случајна помеѓу бело и црно.-Подобрата на врвен материјал за еднократно користење, резервоарите за хранење на влекачи се и без штети, практични за чувањето на влекачи.-мали и корисни. Фидерите се лесни за употреба и инсталирање, кои се стабилни и удобни за вашиот влекач да пијат и да јадат. Со тркалезни рабови и мазна површина, фидерите се безбедни за вас да ги допрете и да не ги повредуваат вашите рачни.-Како неопходност за неопходност за Одржување на влекачи, нашите резервоари за фидер се во можност да држат вода и храна, заштедувајќи ја просторијата на кафези.-можете да ги споделите нашите фидери со пријателите на reptileубителите на влекачи за да го продолжите вашето пријателство. Пакувања, вклучувајќи фидери за 4 x влекачи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди